Cuma, Haziran 7, 2024
Ana SayfaOyunMetin2 Rüzgar Dayanıklılığı Ne İşe Yarar?

Metin2 Rüzgar Dayanıklılığı Ne İşe Yarar?

Metin2 oyuncularının daha kolay farm yapabilmesi için bu içeriğimizde Metin2 rüzgar dayanıklılığı ne işe yarar sorusuna yanıt verecek, rüzgar elementi hakkındaki tüm doğru bilgileri sizlerle paylaşacağız. Dilerseniz içeriğimize geçelim.

Metin2 Rüzgar Dayanıklılığı Ne İşe Yarar?

Metin2 Rüzgar Dayanıklılığı Ne İşe Yarar

Oyuncular arasında uzun yıllar hatalı bir inanışla farklı işlere yaradığı sanılsa da Metin2 rüzgar dayanıklılığı ne işe yarar sorusunun yanıtı oldukça basittir. Adı üstünde rüzgar dayanıklılığı, rüzgar elementi ile saldıran rakiplerden daha az hasar almanıza yarar. Hangi maplerde daha az hasar alacağınızı içeriğimizin devamında göreceksiniz.

Rüzgar dayanıklılığı sayesinde doğru haritada canınız bile azalmadan uzun süre farm yapabilir, en güçlü görülen bossları hiç zorlamadan kesebilirsiniz. Metin2 rüzgar dayanıklılığı en basit anlamıyla aldığınız büyü hasarını azaltmaktadır. Size büyü yapan canavarlara karşı nasıl önlem alabileceğinizi artık biliyorsunuz.

Metin2 Rüzgar Dayanıklılığı Hangi Mapte İşe Yarar?

Metin2 Rüzgar Dayanıklılığı Hangi Mapte İşe Yarar

Metin2 rüzgar dayanıklılığı ne işe yarar öğrendikten sonra ilk merak etmeniz gereken konuların başında hangi haritalarda Metin2 rüzgar dayanıklılığının gelmelidir. Eğer tam verimle bu efsundan faydalanmak istiyorsanız Metin2 rüzgar dayanıklılığı;

 • Büyülü Orman,
 • Ejderha Ateşi Burnu,
 • Guatama Uçurumu,

Haritalarında işe yaramaktadır. Özellikle Büyü Orman farmı yaparken ihtiyaç duyacağınız Rüzgar Dayanıklılığı olan eşyalarınızı satmamalı ve sonrasında gideceğiniz beta maplerde de ihtiyacınız olacağını unutmamalısınız. Mesela Metin2 Örümcek Zindanı efsunları arasında rüzgar elementi kesinlikle olmamalıdır.

Metin2 Rüzgar Dayanıklılığı Hangi İtemlere Gelir?

Yeterli Rüzgar Dayanıklılığına ulaştığınızda canınız bile azalmadan farm yapabileceğinizi Metin2 rüzgar dayanıklılığı ne işe yarar hakkında konuşurken söylemiştik. Peki, bu kadar çok rüzgar dayanıklılığı nereden elde edeceksiniz?

 • Bilezik: %15
 • Kask: %15
 • Zırh: %15
 • Zırh Kostümü: %15
 • Silah Kostümü: %15
 • Altın Bezeli Ayakkabı +9: %10
 • Gümüş Kolye +9 : %10
 • Ejderha Yeşimi: %16
 • Rüzgarın Tılsımı

Gördüğünüz gibi Metin2 oyununda Rüzgar Dayanıklılığı efsununu alabileceğiniz birçok farklı eşya bulunmaktadır. Eğer kuşağınıza Rüzgar efsunu olan bir eşya emdirecek olursanız kuşağınızdan da rüzgar dayanıklılığı alabilirsiniz.

Metin2 Rüzgar Dayanıklılığı Delici Vuruşu Önler Mi?

Metin2 rüzgar dayanıklılığı ne işe yarar adlı içeriğimizin hemen başında bahsettiğimiz hatalı bilgi tam olarak burada karşımıza çıkmaktadır. Yıllarca Metin2 oyuncular rüzgar dayanıklılığının delici vuruşları önlediğini sanıyor, iddia ediyordu.

Ancak artık bu bilginin tamamen hatalı olduğunu biliyoruz. Ne kadar rüzgar dayanıklılığınız olursa olsun canavarlar ve oyuncular size delici vuruş vurabilirler. Ama rüzgar dayanıklılığınız ne kadar artarsa aldığınız büyü hasarı da o kadar azalacaktır.

Alakalı İçerikler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlginizi Çekebilir