Pazar, Mart 24, 2024
Ana SayfaOyunElden RingElden Ring Mobile Ne Zaman Çıkacak?

Elden Ring Mobile Ne Zaman Çıkacak?

Son zamanların en çok sevilen oyunları arasında olan Elden Ring artık mobile oyun dünyasına da atım atıyor. Bu içeriğimizde Elden Ring Mobile ne zaman çıkacak sorusuna yanıt verecek, Elden Ring Mobile hakkında ortaya çıkan yeni bilgileri sizlerle paylaşacağız.

Elden Ring Mobile Ne Zaman Çıkacak?

Elden Ring Mobile Ne Zaman Çıkacak

Elden Ring yapımcısı FromSoftware Elden Ring’in tüm haklarını elinde tutuyordu, en azından yakın zamana kadar. Tencent, Elden Ring’in mobil yayın haklarını FromSoftware’dan satın aldığını açıkladı ve tüm oyun severler sormaya başladı, Elden Ring Mobile ne zaman çıkacak?

Henüz konu hakkında Tencent ve FromSoftware cephesinden resmi bir açıklama gelmedi. Ancak aldığımız duyumlara göre oyun henüz geliştirme aşamasında bile değil. Yani 2025 öncesinde Elden Ring Mobile oynamamız mümkün görünmüyor. Bizce beklemeye değer, sizce?

Elden Ring Mobile Android Gelecek Mi?

Evet, Elden Ring Mobile neredeyse tüm işletim sistemlerinde çalışacak durumda olacak gibi görünüyor. Bu konuda resmi açıklamalar yapılmamış olsa da dünyanın bu kadar yaygın kullandığı Android cihazların Tencent tarafından yok sayılma ihtimali çok ama çok düşüktür.

Elden Ring Mobile iOS Gelecek Mi?

Android cihazlarda olduğu gibi iOS işletim sistemini kullanan cihazlarda da Elden Ring Mobile oynanabilecek. Apple gibi dev bir marka ile Tencent‘in arasını bozmak isteyeceğini veya anlaşma konusunda sorun yaşayacaklarını sanmıyoruz. Elden Ring Mobile iki işletim sistemi için de aktif olacak.

Elder Ring Mobile Bizi Neler Bekliyor?

Elden Ring Mobile ne zaman çıkacak kesin bir tarih veremiyor olsak da aldığımız duyumları ve bazı dedikoduları sizlerle paylaşmak istiyoruz. Öncelikle şunu söylemeliyiz ki Tencent neredeyse tüm oyunlarını free to play yani oynaması ücretsiz olarak yayınlıyor.

Yani çok büyük ihtimalle Elden Ring Mobile ücretsiz olacaktır. Ancak Genshin İmpact’te olduğu gibi oyun içi satılacak kozmetikler ve kostümler sayesinde Tencent yine milyonlar kazanacaktır. Bu süreç hem şirketlerin hem oyuncuların işine geliyor gibi görünüyor.

Alakalı İçerikler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlginizi Çekebilir