Pazar, Mart 24, 2024
Ana SayfaOyunFIFAEA FC 24 GamePass Gelecek Mi? FIFA 24 Xbox

EA FC 24 GamePass Gelecek Mi? FIFA 24 Xbox

Futbol hayranları için en önemli oyunlardan bir tanesi olan EA FC, her sene GamePass ile işbirliğine gidiyor. Bu sene de oyuncular EA FC 24 Gamepass gelecek mi diye sormadan edemiyorlar. İçeriğimizi okuduktan sonra EA FC 24 xbox Gamepass’e gelecek mi, ne zaman gelecek öğreneceksiniz.

EA FC 24 GamePass Gelecek Mi?

EA FC 24 GamePass Gelecek Mi

Konami ve FIFA gibi dev şirketlerin futbol oyunlarını terk etmesiyle beraber rakipsiz kalan EA Games, her sene çıkardığı FIFA serisinin devamı olan EA FC oyununu xBox Gamepass’e getiriyor. Bu sayede oyuncular güncel oyunu oldukça ucuz bir fiyata oynayabiliyorlar. Peki, EA FC 24 Gamepass gelecek mi? FIFA 24 xBox Gamepass gelecek mi yanıtlayalım.

Steam’in Türkiye pazarından çekilmesiyle beraber oyunculara iyi haber vermek iyice zorlaşmış olsa da sizlere güzel bir haber vereceğiz. Evet, EA FC 24 Gamepass gelecek ve sadece Gamepass üyeliği ile oynanabilir olacak. Siz de FIFA 24 oynamak istiyorsanız doğru zamanı beklemeli ve xBox Gamepass üyeliği ile EA FC 24 oynayabilirsiniz.

EA FC 24 GamePass Ne Zaman Gelecek?

Artık FIFA 24 Gamepass gelecek mi biliyorsunuz ancak sadece bu soruya yanıt bulmanın içinizi tamamen rahatlatacağınızı düşünmüyoruz. Ciddi anlamda güzel bir haber almak için tam bir tarih bekliyor olabilirsiniz. Siz de çoğu futbolsever gibi EA FC 24 GamePass ne zaman gelecek diye merak ediyorsanız bu konuda da ciddi araştırmalar yaptık.

İçeriğimizin başında da söylediğimiz gibi EA Games her sene EA FC’yi GamePass aboneleri için platformda paylaşıyor. Ancak oyunu satan alanlara haksızlık olmaması amacıyla paylaşma süresi oyun çıktıktan belirli bir zaman sonra oluyor. Geçmiş yıllardaki tecrübemize dayanarak söyleyebiliriz ki, EA FC 24 GamePass Nisan 2024 civarında gelecek. 2024 yaz aylarında FIFA 24’de trivela vurmaya başlayabilirsiniz.

EA FC 24 Ücretsiz Olacak Mı?

EA FC 24 Gamepass gelecek mi diye soran oyuncular arasında yaşanan bir yanlış anlaşılma da oyunun tamamen ücretsiz olup, olmaması konusu. İçeriğimizde de sizlerle paylaştığımız gibi doğru zaman geldiğinde EA FC 24 xBox Gamepass gelecek ve sadece Gamepass üyeliğiniz ile EA FC 24 oynayabileceksiniz. Ancak tamamen ücretsiz değil.

Gamepass üzerinden EA FC 24 oynamak istiyorsanız, yayınlanma tarihi geldiğinde xBox GamePass abonesi olmanız gerekmektedir. Sadece abonelik işlemlerini tamamladıktan sonra başka hiçbir ek ücret ödemek zorunda kalmadan FIFA 24 oynamaya başlayabilirsiniz. Pratik olarak EA FC 24 ücretsiz olmayacak ancak oldukça ucuz olacak.

Alakalı İçerikler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlginizi Çekebilir