Salı, Nisan 2, 2024
Ana SayfaSosyal MedyaTiktokTiktok Otomatik Kaydırma Nasıl Yapılır?

Tiktok Otomatik Kaydırma Nasıl Yapılır?

Tiktok‘un yeni güncellemesiyle birlikte uzun süredir beklenen Tiktok otomatik kaydırma özelliği kullanıcıları fazlasıyla tatmin etmiş gibi görünüyor.

Tiktok Otomatik Kaydırma Nasıl Yapılır?

Tiktok Otomatik Kaydırma Nasıl Yapılır?

Tiktok otomatik kaydırma özelliği çok basit bir şekilde aktif edilebiliyor. Ekrana basılı tutun ve çıkan menüden otomatik kaydırma ikonuna bastıktan sonra artık tiktok videoları bittikçe yenisine geçecektir.

Eğer manuel bir işlem yaparsanız otomatik kaydırma kapanır ve aynı işlemi tekrar yapmanız gerekir. Otomatik kaydırma özelliğiyle birlikte Tiktok youtube’a fark atacak gibi duruyor, yemek yerken veya ellerin doluyken Tiktok üzerinde zaman geçirmek cidden keyifli olabiliyor.

Tiktok Nedir?

Tiktok kısa videolar oluşturma, paylaşma ve canlı yayın yapma olanağı sağlayan sosyal medya platformudur. 2024’te yeni olarak gelecek özellikler arasında 1 saati geçecek videolar yayınlanmasını sağlamayı düşünüyorlar.

Otomatik kaydırma gibi bir başka özellik olan videoları izlerken beğendiklerinizi, tekrar paylaşmasınıza yarayacak tekrar paylaşma özelliğini de bağlantıya tıklayarak öğrenebilirsiniz.

Alakalı İçerikler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlginizi Çekebilir