Pazar, Mart 24, 2024
Ana SayfaOyunHelldivers 2 En Güçlü Silahlar

Helldivers 2 En Güçlü Silahlar

Helldivers 2 oynarken en çok dikkat etmeniz gereken konuların başında seçeceğiniz silahlar gelmektedir. Helldivers 2 en güçlü silahlar ile sizleri buluştururken aynı zamanda kullanım alanlarına ve nasıl bir komp yapmanız gerektiğine de değinmek istiyoruz.

Helldivers 2 En Güçlü Silahlar Tier List

Helldivers 2 En Güçlü Silahlar Tier List

Helldivers 2 gibi farklı kullanım alanları için özel üretilmiş silahlar kullanan, seçeneklerinizin çok olduğu oyunlarda sıralama listeleri merak edilmektedir. Farklı farklı tercihler yapmakta özgür olan oyuncular ilk başta kendi yollarını deneseler de daha sonra Helldivers 2 en güçlü silahları öğrenmek için araştırma yapmaya koyuluyorlar. Sizler için Helldivers 2 weapon tier listesini hazırladık.

KaliteSilah Adı
SBreaker
Scrocher
ALiberator
Spray and Pray Breaker
Redeemer Pistol
Incendiary Breaker
BDiligence
Diligence Counter Sniper
Knight
Defender
Senator Pistol
Incendiary
Impact
CPeacemaker Pistol
Punisher
Scythe
Frag
Penetrating Liberator
Smoke
Explosive Liberator
Dominator
DSlugger
Helldivers 2 En Güçlü Silahlar Tier List

Listemize bakacak olursanız Strateji Silahlarının listemizde bulunmadığını göreceksiniz. Sonuçta bir ekip oyunu olduğu için strateji silahları ancak birlikte kullanıldığında ve efektif kombolar yapıldığında fark yaratmaktadır. Sizlerle Helldivers 2 en güçlü silahları paylaşırken strateji unsurunu geçici olarak dışarıda bıraktık. Ayrıca Helldivers 2 kaç kişilik sorusuna da daha önce yanıt vermiştik.

Helldivers 2 Best Weapons Kullanımı

Helldivers 2 Best Weapons Kullanımı

Yine de Helldivers 2 gibi stratejik bir oyundan bahsederken stratejiyi tamamen dışarıda bırakmak mümkün değildir. Eğer Helldivers 2 en güçlü silahlar arasından kendinize bir ekipman çantası hazırlamak istiyorsanız aşağıdaki gibi bir çanta hazırlayabilirsiniz.

  • Strateji Silahı (Stratagem Weapon): Railgun veya Grenade Launcher
  • Birincil Silah (Primary Weapon): Breaker Shotgun
  • İkincil Silah (Secondary Weapon): Redeemer Pistol
  • Patlayıcı (Grenade): High Expolisve

Birincil ve ikincil silahınıza bağlı olarak patlayıcınızı ve stratejik silahınızı da öneriyoruz. En azından bir süre boyunca paylaştığımız kombinasyonu deneyecek olursanız aslında ne kadar farklı ve kullanışlı bir öneri ile karşınızda olduğumuzu daha iyi anlayabilirsiniz.

Helldivers 2 Hangi Silahı Kullanmalıyım?

Aslına bakacak olursanız Helldivers 2 oynarken hangi silahı alacağınız tamamen size ve oynayış tarzınıza kalmış demektir. Ancak gerçekten genel kanıya göre en iyi tercihi yapmak istiyorsanız tabi ki Helldivers 2 en güçlü silahlar listesinden bir silahları kullanarak işe başlayabilirsiniz. İşiniz ciddi anlamda kolaylaşacaktır.

Helldivers 2 Silahları Ücretsiz Mi?

Evet, Helldivers 2 oyun içerisinde gereksiz ürün satış politikasına girmeyen bir oyun olduğu için Helldivers best weapons listemizdeki her silaha tamamen oyun içerisinden ulaşabilirsiniz. Tek yapmanız gereken gerekli seviyelere ulaşmak ve silahınızı kuşanmaktır. Ödeme yapmak gibi istenmeyen aksiyonlar Helldivers 2’de sizi beklemiyor.

Alakalı İçerikler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlginizi Çekebilir