Pazar, Mart 24, 2024
Ana SayfaOyunClash of ClansClash of Clans 6. inşaatçı Nasıl Alınır?

Clash of Clans 6. inşaatçı Nasıl Alınır?

Clash of Clans oynarken inşaatçıların ne kadar değerli olduğunu daha iyi anlarsınız, limite ulaştığınızda. Clash of Clans 6. inşaatçı nasıl alınır diye araştırmaya koyulduysanız yenilikleri duydunuz demektir. Evet, artık altı inşaatçınız olabiliyor.

Clash of Clans 6. inşaatçı Nasıl Alınır?

Clash of Clans 6. inşaatçı Nasıl Alınır

Clash of Clans oynarken yapacağınız inşaatların ve alacağınız inşaatçıların neredeyse tamamını İnşaatçı Üssünden alıyorsunuz. Konu altıncı inşaatçı olduğunda da İnşaatçı Üssüne ihtiyacınız olacak. Clash of Clans 6. inşaatçı nasıl alınır diyorsanız öncelikle İnşaatçı Üssünü 9. seviyeye çıkartmalısınız.

İnşaatçı Üssü dokuzuncu seviye olduktan hemen sonra O.T.T.O Kulübesi adında yeni bir yapılabilir binanın kilidi açılacak. Zaman kaybetmeden O.T.T.O Kulübesini de inşa edin. Kulübeyi kurduğunuzdan itibaren İnşaatçı Üssünde bulunan Usta İnşaatçınız fazladan bir inşaatçıya daha ulaşır. Yani altıncı inşaatçıyı alırsınız.

Clash of Clans 6. inşaatçı Alma Şartları Nelerdir?

Clash of Clans 6. inşaatçı nasıl alınır diye sorarken aslında şartları öğrenmek istiyorsanız bu konuda da sizlere yardımcı olmak istiyoruz. Clash of Clans altıncı inşaatçı nasıl alınır sorusunun yanıtı için verdiğimiz gereksinimleri karşıladıktan sonra aşağıdaki gereksinimleri de sağlamalısınız;

  • Merkezinizi 3. seviyeye çıkartın.
  • Mega Teslayı 9. seviyeye çıkartın.
  • Top Arabasını 18. seviyeye çıkartın.
  • Savaş Makinesini 30 seviye yapın.

Eğer yukarıdaki şartları sağlıyorsanız Clash of Clans 6. inşaatçı nasıl alınır diye bir daha sormanıza gerek kalmaz. Tüm bunları yapmanıza rağmen hala inşaatçı sayınızı arttıramıyorsanız. Yeni inşaatçınızı verimli şekilde kullandığınızdan emin olmalısınız. Bir daha böyle bir fazladan inşaatçı kazanamayabilirsiniz.

Alakalı İçerikler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlginizi Çekebilir