Pazar, Mart 24, 2024
Ana SayfaDijital PlatformlarTwitch Kapandı Mı? Kapanıyor Mu?

Twitch Kapandı Mı? Kapanıyor Mu?

Twitch kullanıcıları son zamanlarda Twitch’e girmeye çalıştıklarında erişim engeli yazısını görüyorlar ve soruyorlar, Twitch kapandı mı? Sizler için Twitch kapanıyor mu, erişim engeli ne kadar sürece gibi sorulara yanıt vermeye çalışacağız.

Twitch Kapandı Mı?

Twitch Kapandı Mı?

Merak içerisindeki Twitch izleyicilerini bekletmeden yanıtlayalım, evet. Twitch, Milli Piyango İdaresinin kararıyla kapandı. Kick markasının Twitch’e rakip olarak ortaya çıkmasıyla başlayan tartışmalar ve markalar arasındaki sürtüşmelerin geldiği son hal gerçekten dijital yayın platformlarının kapatılmasına kadar ilerledi.

Twitch kapandı mı diye soruyorsanız siz de erişim engeli mesajını almış ve şok olmuş izleyiciler arasındasınızdır. Sizler için Twitch neden kapandı sorusuna da başka bir içeriğimizde yanıt vermiştik. Aslına düşman kardeşler Kick ve Twitch’in aynı nedenle kapandığını söyleyebiliriz.

Twitch Ne Zaman Kapandı?

Twitch Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğü tarafından 22/02/2024 tarihinde kapatıldı. Ancak kademeli olarak yayın hayatına son verildiği için 23/02/2024 tarihine kadar uzayan süreçte hala Twitch’e girebilen bazı son kullanıcılar olmasına rağmen an itibariyle ülkemizde Twitch platformu yasaklandı.

Twitch Erişim Engeli Ne Kadar Sürecek?

Twitch erişim engeli ne kadar sürecek kesin olarak bilmem mümkün değil. Ancak alınan cezaların belirli yaptırımlar sonrasında tekrardan açılabilecek olduğunu da sizlerle paylaşmak istiyoruz. Eğer Amazon doğru adımları atarsa Twitch kapandı mı diye sormak yerine Twitch açıldı mı diye sormaya başlayabilirsiniz.

Alakalı İçerikler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlginizi Çekebilir