Pazar, Mart 24, 2024
Ana SayfaOyunWild RiftWild Rift 5.0 Ne Zaman Gelecek?

Wild Rift 5.0 Ne Zaman Gelecek?

Wild Rift gibi rekabet seviyesi yüksek oyunlarda yeni yamalar ve güncellemeler çok büyük fark yaratıyor. Wild Rift 5.0 ne zaman gelecek diye soruyorsanız siz de bu değişiklikleri merak ediyorsunuz demektir. Bu içeriğimizde Wild Rift 5.0 çıkış tarihini sizlerle paylaşacağız.

Wild Rift 5.0 Ne Zaman Gelecek?

Wild Rift 5.0 Ne Zaman Gelecek

League of Legends’in yapımcısı Riot Games tarafından 2020 yılına mobil cihazlar için yayınlanan Wild Rift, hala kendisini güncel tutmaya devam ediyor. Wild Rift’e gelen güncellemeler ve yamalar sayesinde oyuncular her seferinde yeni bir tat, dokunuşla karşılaşıyorlar. Wild Rift 5.0 ne zaman gelecek?

Wild Rift 5.0 yaması ne zaman gelecek diye araştırıyorsanız fazla beklemenize gerek yok. Wild Rift 5.0 18 Ocak 2024 tarihinde oyuncularla buluşacak. Yakın zamanda böylesine önemli bir güncelleme ile karşılaşacak olanız sizi Wild Rift ile daha da yakın kılacaktır diye düşünüyoruz.

Wild Rift 5.0 Bizi Neler Bekliyor?

League of Legends: Wild Rift oyuncuları yeni yama hakkında çok detaylı bilgi öğrenmek istiyorlar. Wild Rift 5.0 ne zaman gelecek sorusu kadar yenilikleri de merak ediyorsanız Wild Rift yama notlarını sizlerle paylaştığımız içeriğimize göz atsanız iyi edersiniz.

Wild Rift 5.0 Yaması Saat Kaçta Gelecek?

Wild Rift oynayan oyuncular için sadece tarih vermenin yeterli olmayacağını biliyoruz. Wild Rift 5.0 saat kaçta gelecek diye soranlar için de güzel bir araştırma yaptık. Wild Rift 5.0 yamasının Türkiye saati ile 03:00 – 05:00 saatleri arasında olacağını düşünüyoruz.

Alakalı İçerikler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlginizi Çekebilir