Pazar, Mart 24, 2024
Ana SayfaOyunWild Rift Viego Ne Zaman Gelecek?

Wild Rift Viego Ne Zaman Gelecek?

League of Legends’in en çok sevilen ormancı şampiyonlarından bir tanesi olan Viego sonunda Wild Rift’e geliyor. Bu içeriğimizde Wild Rift Viego ne zaman gelecek sorusuna yanıt verecek, sizler için Viego ve Wild Rift birlikteliğine göz atacağız.

Wild Rift Viego Ne Zaman Gelecek?

Wild Rift Viego Ne Zaman Gelecek?

Wild Rift yeni yamalarla birlikte oyun hayatımızı şekillendirmeye ve değiştirmeye devam ediyor. Wild Rift 5.0 yama notlarının son harf güncellemeleri de geldikçe 5.1 yamasına daha çok yaklaşıyoruz. Wild Rift 5.1 yaması gelirken oyuncular Wild Rift Viego ne zaman gelecek diye sormaya başladılar. Çünkü 5.1 ile Viego’yu oynamayı bekliyoruz.

Wild Rift Viego 11-15 Nisan 2024 tarihleri arasında Wild Rift oyununda aktif olacak. 5.1 güncellemesinin gelmesiyle beraber oyuna dahil olacağını düşündüğümüz viego Mart sonu, Nisan başı gibi kısa bir aralık içerisinde Wild Rift’e dahil olacaktır. Siz de heyecanlanıyor musunuz?

Wild Rift Viego Saat Kaçta Gelecek?

Daha önceki içeriklerimizden de anlıyoruz ki oyuncular Wild Rift Viego ne zaman gelecek sorusuna yanıt bulmakla yetinmiyor aynı zamanda Viego’nun saat kaçta geleceğini de öğrenmek istiyorlar. Tabi bu konuda da size en net bilgiyi verecek olan yine bizleriz. Wild Rift Viego saat kaçta gelecek?

Tüm Wild Rift yamalarının geldiği saat olan 03.01’de Viego Wild Rift ekranlarında bizi bekliyor olacak. Ancak Viego’yu oynamak için güncellemeyi yapmanız gerekeceğini ve bir indirme, yükleme işlemi gerekeceğini unutmamalısınız. Viego’yu Wild Rift meta karakterleri arasında görebilecek miyiz bilemiyoruz ama listeye kesinlikle aday olacaktır.

Wild Rift Viego Etkinliği Olacak Mı?

Wild Rift Viego ne zaman gelecek sorusuna yanıt olarak verdiğimi tarihin aynı zamanda yeni bir etkinliğe ev sahipliği yapması da çok olasıdır. Wild Rift yeni şampiyonlar çıkarttığında yanında bazı etkinlikler yapmayı da oldukça seviyor ve oyuncularına sunuyorlar.

Büyük ihtimalle Wild Rift Viego’ya kavuştuğumuzda bir Viego etkinliği de bizlerle birlikte olacaktır. Etkinlik ve Viego hakkında resmi açıklamalar geldikçe sizler için içeriğimizi güncelleyecek ve yeni bilgilerle donatmaya devam edeceğiz. Yeni Güncelleme’yi takip etmeyi sürdürmelisiniz.

Alakalı İçerikler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlginizi Çekebilir