Pazar, Mart 24, 2024
Ana SayfaOyunefootball 2024 Çalım Nasıl Atılır?

efootball 2024 Çalım Nasıl Atılır?

efootball 2024 hayranları için sadece şut çekmek, pas atmak yeterli değil. Aynı zamanda çalım atmayı da öğrenmek istiyorlar. Bu içeriğimizde efootball 2024 çalım nasıl atılır sorusuna yanıt verirken çalımın ne işinize yarayacağına da değineceğiz.

efootball 2024 Çalım Nasıl Atılır?

efootball 2024 Çalım Nasıl Atılır?

efootball 2024 çalım nasıl atılır diye soruyorsanız sizin için de rakiplerinize çalım atmak çekici gelmeye başlamış demektir. Şut çekmek, orta açmak ve pas atmak sıkıcı, normal gelmeye başladıkça insanlar çalımlara ve bazı beceri hareketlerine yöneliyorlar. efootball 2024 çalım nasıl atılır yanıtlarken tüm sorunlarınızı da çözmeye çalışacağız.

efootball 2024 oynarken önce depar tuşuna bir kez basıp, sonrasında yön tuşuna basın. Hangi yön tuşuna basacak olursanız tam oraya doğru karakterinizin çalım atacağını göreceksiniz. Özellikle antrenman arenasında çalım atmayı deneyebilir ve alıştığınıza inandığınızda karşılaşmalarda çalımları kullanmaya başlayabilirsiniz. Daha önce sizler için efootball 2024 en iyi diziliş hangisidir sorusuna da yanıt vermiştik.

efootball 2024 Çalım Atmadan Oynanır Mı?

Sadece efootball 2024 özelinde değil, tüm futbol oyunlarında çalım atmak rakip eksiltmenin ve gole ulaşmanın en kolay yoludur. Bu kadar kullanışlı ve önemli bir mekaniği kullanmayacaksanız efootball 2024 çalım atmadan oynanır mı diye soruyor olabilirsiniz.

Evet, aslında çalım atmadan, sadece pas ve şut çekerek de efootball 2024 oynayabilirsiniz. Çalım atmak profesyonel oyuncular, e-spor oyuncuları için olmazsa olmaz denilecek durumdadır. Fakat biz normal oyuncular olarak belirli bir seviyeye kadar çalım atmadan kolayca efootball 2024 oynayabiliriz.

Alakalı İçerikler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlginizi Çekebilir