Pazar, Mart 24, 2024
Ana SayfaOyunValorantValorant Yeni Set Ne Zaman Gelecek?

Valorant Yeni Set Ne Zaman Gelecek?

Valorant oyuncuları için aylardır yeni bir set tanıtılmıyordu. Gelen duyumlara göre artık Valorant yeni set ne zaman gelecek diye sormanın tam zamanı. Tüm açıklamaları, sızıntıları ve yeni set hakkındaki bilgileri sizlerle paylaşacağımızdan emin olabilirsiniz.

Valorant Yeni Set Ne Zaman Gelecek?

Valorant Yeni Set Ne Zaman Gelecek

Uzun süredir benzer setlerin kullanımından şikayetçi olan Valorant oyuncuları, yeni bir sezon, yeni bir güncelleme vakti geldiği anda ilk olarak yeni gelecek setleri merak ediyorlar. Siz de bu tarz bir merak içerisindeyseniz daha da heyecanlanacağınızı söyleyebiliriz. Valorant yeni set ne zaman gelecek, öğrenmeye hazır mısınız?

Valorant yeni seti 10 Ocak 2024 tarihinde oyunda aktif olarak satışa sunulacak. Valorant Gece Pazarı ile benzer bir zamanda geleceği için Valorant yeni setine VP ayırmayı unutmasanız iyi edersiniz. Aldığımız duyumlar, sızıntılara yapılan yorumlara bakılacak olursa Valorant yeni seti gelmiş geçmiş en güzel setlerden bir tanesi olacak gibi duruyor.

Valorant Yeni Set Saat Kaçta Gelecek?

Henüz saat konusunda kesin bilgilere sahip değiliz ancak daha önceki tecrübelerimize dayanarak isabetli tahminlerde bulunabileceğimize inanıyoruz. Valorant yeni seti Türkiye saati ile 03:00 civarında oyunda kendisine yer bulacaktır. Ne duruyorsunuz, tüm hazırlıklarınızı tamamlayın.

Valorant Yeni Set İçerikleri

Valorant hayranları için Valorant yeni set ne zaman gelecek sorusu kadar önemli bir diğer konu da Valorant yeni setin içerikleri olacaktır. Artık yeni setin ne zaman Valorant’a dahil olacağını saatine kadar biliyorsunuz. Peki, bunca zaman bekledikten sonra nelere sahip olacaksınız? Valorant yeni set içerikleri;

 • Yeni Silah Outlaw
 • Kuronomi Seti
 • Savaş Bileti

Yeni Silah Outlaw

Yeni Silah Outlaw

Evet, yanlış okumuyorsunuz. Valorant yeni setle birlikte oyuna yeni bir silah katılacak, Outlaw. Bir keskin nişancı tüfeği olan Outlaw sadece iki mermi kullanmaktadır. Yani iki kere ateş ettikten sonra tekrar mermi doldurmanız gerekmektedir. Valorant yeni silah hasar tablosu;

 • Kafaya: 238 Hasar
 • Gövdeye: 140 Hasar
 • Ayağa: 119 Hasar

Kuronomi Seti

Valorant yeni set ne zaman gelecek diye araştırmaya koyulmanızın temel nedeni yeni seti daha yakından tanımaksa amacınıza hizmet edecek başlığa geldik demektir. Kuronomi seti yeni Valorant seti olarak oyuna katılacak ve kendine özgü bitirici efektleri ile fark yaratacak. Silahların tanıtımlarını yukarıdaki resimde görebilirsiniz.

 • Yakın Dövüş Silahı (Bıçak)
 • Sheriff
 • Spectre
 • Vandal
 • Marshal

Yeni Savaş Bileti

Valorant yeni setiyle beraber oyuna yeni bir savaş bileti de dahil olacak. Resmi kaynaklara göre kesin olarak bilgi edinemediğimiz savaş biletinde harika kostümler olacağından eminiz. Siz yine de VP’lerinizi dikkatli kullanın. Yeni set için bolca VP lazım olacak.

Valorant Yeni Set Kaç VP?

Valorant oyuncuları için yeni setler hakkındaki en değerli bilgilerin başında Valorant yeni set kaç VP sorusu gelmektedir. VP konusunda bütçeniz el vermeyecekse yeni setin ne kadar kaliteli olduğunun da bir anlamı kalmayacak demektir. Aslına Valorant set kaç VP sorusuna özel bir içerik oluşturmuştuk.

Sızıntılar sonucu edindiğimiz bilgilere göre söyleyebiliriz ki Valorant yeni seti ortalama 8.000 – 12.000 VP aralığında satılacak. Yeteri kadar VP’niz yoksa yeni set gelene kadar VPlerinizi tamamlamaya çalışsanız iyi edersiniz. Valorant yeni sete hayran kalacağınızdan eminiz.

Valorant Yeni Set Kaç TL?

Artık Valorant yeni set ne zaman gelecek ve Valorant yeni set kaç VP olacak biliyorsunuz. Bütçenizi daha iyi anlamak, sorunu ortadan kaldırmak için yeni setin TL olarak fiyatını da öğrenmek isteyebilirsiniz. Valorant yeni set kaç TL diye soruyorsanız yanıtımız 2.800 TL olacaktır. Değer mi diyorsanız, değer. Siz yine de bütçenizi aşmamaya özen göstermelisiniz.

Alakalı İçerikler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlginizi Çekebilir