Cuma, Haziran 7, 2024
Ana SayfaOyunCounter StrikeCS2 Kan Silme Kodu Nedir?

CS2 Kan Silme Kodu Nedir?

CS2 oynarken duvarlarda göreceğiniz kan izlerinden rahatsız olabilirsiniz. Rahatsızlığınızı gidermek için tek yapmanız gereken CS2 kan silme kodu nedir adlı içeriğimizi okumaktır. Bu sayede CS2 kan temizleme hakkında her türlü bilgiye erişmektedir.

CS2 Kan Silme Kodu Nedir?

CS2 Kan Silme Kodu Nedir

Valve Corporation‘nin çok uzun yıllar önce hayatımıza soktuğu Counter Strike serisinde oyuncular duvarlarda oluşan izlerden kurtulmak isteyebiliyorlar. Eğer siz de benzer nedenlerle CS2 kan silme kodu nedir diye araştırmaya koyulduysanız size bu konuda net bir yanıt vereceğimizden emin olabilirsiniz. CS2 kan silme kodu CS:GO ve CS 1.6 kan silme koduyla aynıdır.

 • CS2 Kan İzi Silme Kodu: “r_cleardecals”

Artık Counter Strike 2 kan silme kodunun “r_cleardecals” olduğunu biliyorsunuz. Ancak yeni öğrendiğiniz veya hatırladığınız kodun kullanımına tam olarak hakim değilseniz silme işlemini başarıyla tamamlamakta zorlanabilirsiniz. Bu konuda da sizlere yardımcı olmak istiyoruz. Counter Strike 2 kan silme kodu nasıl kullanılır?

CS2 Kan İzi Nasıl Temizlenir?

Counter Strike 2 oynayan oyuncuların büyük bir bölümü çatışma sonrasında ortaya çıkan izlerden rahatsız oluyorlar. Rakibi görmenizi engelleyebilecek, haritayı kirleten kan izlerinden kurtulmak istiyorsanız siz de CS2 kan izi nasıl temizlenir diye soruyorsunuzdur. Kan izleri CS2 kan silme kodu olan “r_cleardecals” ile temizlenir.

 • CS2 oyununu başlatın.
 • Herhangi bir karşılaşmaya girin ve etrafta kan izi olduğundan emin olun.
 • CS2 konsolunu açın, nasıl açacağınızı bilmiyorsanız ilgili içeriğimizi okuyabilirsiniz.
 • Konsola “r_cleardecals” komutunu girin ve enter tuşuna basın.
 • Kodu girip enterladığınızda duvardaki kan izleri temizlenmiş olacak.
 • Kan izlerini temizlemek istediğinizde aynı adımları tekrarlayın.

CS2 kan silme kodu kullanımı sırasında yaşayabileceğiniz hatalar neredeyse yok denecek kadar azdır. Yukarıdaki adımları doğru sırayla takip ettiğinizde hiç zorlanmadan kan izlerini temizleyebileceğinizden emin olabilirsiniz. Aynı adımları tekrar tekrar yapmak istemiyorsanız bir çözüm önerimiz var.

CS2 Kan Silme Tuşu Nasıl Değiştirilir?

CS2 oynarken kan izlerini nasıl temizleyeceğinizi anlattığımız başlıkta her temizleme için tekrar tekrar tüm adımları tekrarlamanız gerektiğini söylemiştik. Ancak bu işlemin kolay bir yolu olduğundan da bahsettik ve kolay yöntemi sizlerle paylaşmak istiyoruz. CS2 kan silme tuşu nasıl değiştirilir;

 • Konsolu tekrar açın ve “bind “shift” “+speed; r_cleardecals” komutunu girip enterlayın.

Sizlerle paylaştığımız kodu kullandığınızda artık her Shift tuşuna bastığınızda CS2 duvarlarındaki kanlar temizlenmiş olacak. Shift tuşu yerine başka bir tuş atamak istiyorsanız “bind “shift” “+speed; r_cleardecals” kodundaki Shift yerine istediğiniz tuşu koyabilirsiniz. Böylece CS2 kan silme kısa yol tuşunu ayarlamış olacaksınız.

CS2 Kan Silme Kodu Nereye Yazılır?

CS2 Kan Temizleme Kodu Nereye Yazılır

Counter Strike 2 oyuncuları arasındaki en büyük farklardan bir tanesi ne aim, ne oyun bilgisidir. Oyuncular arasındaki en büyük fark kod kullanımında yatmaktadır. Öğrendiğiniz yeni kodları nereye yazacağınızı, nasıl kullanacağınızı bilmiyorsanız kodlar oldukça işlevsiz kalacak demektir. CS2 kan silme kodu CS2 geliştirici konsoluna yazılmaktadır.

CS2 Kan Silmek Ne İşe Yarar?

CS2 kan silme kodu rehberini oluştururken birçok oyuncunun “kan silme koduna ne gerek var” diyeceğini tahmin ettik. Eğer siz de tam olarak ne amaçla böyle bir kod kullanıldığını, araştırıldığını anlayamadıysanız tahmin ettiğimiz gibi soruyorsunuzdur, CS2 kan silmek ne işe yarar?

 • Eski izlerden kurtulmak,
 • Rakibinize vurduğunuzu anlamak,
 • Görüş kaybını azaltmak,
 • FPS artışını sağlamak için kanları temizlemelisiniz.

Counter Strike 2 oynarken yeni gelen kostümler, renkler ve birçok farklı nedenle rakibinizi göremeyebilirsiniz. Duvardaki kanların sizi aldatmasını engellemek istiyorsanız tek yapmanız gereken CS2 kan silme kodunu kullanmaktır. Nasılsa artık CS2 kan silme kodunu ve nasıl kullanacağınızı biliyorsunuz.

Alakalı İçerikler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlginizi Çekebilir