Pazar, Mart 24, 2024
Ana SayfaOyunValorant Hızlı Level Kasma Taktikleri

Valorant Hızlı Level Kasma Taktikleri

Valorant hızlı level kasma konusunda istekliyseniz artık düşük seviyede kalıp, dereceli olmayan oyunlar oynamaktan sıkılmışsınız demektir. Bu durumdan sizleri kurtarmak için Valorant hızlı seviye atlama rehberi ile karşınızdayız. Artık çok hızlı olacaksınız.

Valorant Hızlı Level Kasma Taktikleri

Valorant Hızlı Level Kasma Taktikleri

Yeni bir hesapla dereceli karşılaşmalara girmek, Valorant smurfünüzü kasmak, ban yedikten sonra temiz bir başlangıç yapmak istiyorsanız öncelikle Valorant hızlı level kasma taktiklerini biliyor olmalısınız. Aslına bakacak olursanız Valorant hızlı level kasma taktikleri tamamen oyuncun hangi taktikten daha çok keyif alacağı ile alakalıdır.

Eğer gerçekten en hızlı şekilde Valorant hızlı 20 level olma konusuna çözüm arıyorsanız haftalık, günlük ve aylık görevleri eksiksiz yapmalısınız. Valorant oyununda en çok XP veren şeyler görevlerdir. Görevlerin yanında nasıl modlar oynamanız gerektiği ise aslında anlamsızdır. Önemli olan kaç dakika Valorant oynadığınızdır.

Valorant En Çok XP Veren Mod Hangisidir?

Valorant hızlı level kasma taktiklerini sizlerle paylaşırken aslında modların o kadar da efektif olmadığını söylemiştik. Modlar arasında çok ciddi XP farkı olduğunu aşağıdaki listeden görebilirsiniz. Ancak önemli olan tamamen oyunda geçirilen vakittir. Biz yine de Valorant en çok XP veren mod hangisidir bakalım.

  • Normal Mod: Ortalama 4.700 XP
  • Rekabetçi Mod: Ortalama 4.700 XP
  • Ölüm Maç: Ortalama 900 XP
  • Spike Rush: Ortalama 1.000 XP
  • Escalation/Replication: Ortalama 1.000 XP

Valorant en hızlı 20 level olma taktiği en çok eğlendiğiniz modda mümkün olduğu kadar çok vakit harcamaktan geçer. Normal bir karşılaşma bitene kadar en az 4 tane Spike Rush yani Spika Hücum modu oynayabileceğiniz için aslında normal mod ve spike hücum modu aynı sürede aynı XP’yi verecek demektir.

Valorant XP Neye Göre Gelir?

Valorant oyuncuları için Valorant hızlı level kasma konusu oldukça değerlidir. Bu konuda en doğru bilgiye sahip olmak istiyorsanız her şeyden önce Valorant XP neye göre gelir sorusuna yanıt bulmalısınız. XP konusunda kaç skor aldığınız, kaç kere öldüğünüz önemsizdir.

Hatta karşılaşma kazanıp, kaybetmeniz bile seviyenize çok büyük etkiler sağlamaz. Valorant XP karşılaşma içerisinde geçen süreyle alakalıdır. Ne kadar uzun süreler oyunda kalırsanız alacağınız XP o kadar yüksek olacaktır. Artık en yüksek XP’yi almayı ve Valorant hızlı level kasmayı biliyorsunuz.

Valorant En Hızlı 20 Olma Taktiği

Eğer gerçekten en hızlı şekilde 20 seviye olmak istiyorsanız Valorant’ı tek başınıza değil de arkadaşlarınızla oynamalısınız. Arkadaşlarınızla oynarken hem Takımlı Ölüm Maçı gibi harika bir modu kullanıp fazladan XP alabilir hem görevleri yapmak konusunda arkadaşlarınızdan ciddi bir destek alabilirsiniz. Şimdilik içeriğimizin sonuna geldik.

Alakalı İçerikler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlginizi Çekebilir