Pazar, Mart 24, 2024
Ana SayfaOyunOSM Oyuncu Satma Taktiği

OSM Oyuncu Satma Taktiği

Online Soccer Manager oynarken oyuncu alıp satma mekaniğini iyi kullanan oyuncular diğer oyunculardan bir adım önde olacaktır. Bu içeriğimizde OSM oyuncu satma taktiği konusunda sizleri bilgilendirmeye çalışacak, oyuncularınızı satmanıza yardımcı olacağız.

OSM Oyuncu Satma Taktiği

OSM Oyuncu Satma Taktiği

Eğer oyuncularınızı en çok işinize yarayacak şekilde satmak, elden çıkartmak istiyorsanız OSM oyuncu satma taktiğini biliyor olmalısınız. Sizlerle paylaşacağımız oyuncu satma taktikleri sayesinde kullanmadığını, geliştirdiğiniz, ucuza satın aldığınız oyuncuları çok daha yüksek bedellere satabileceksiniz. Hadi taktiklerimize geçelim.

  • Fiyatlandırma
  • Transfer Listesi
  • Kaşifler
  • Promosyon Kodları

Listemizde gördüğünüz gibi toplamda dört farklı başlık altında OSM oyuncu satma mantığını sizler için inceleyeceğiz. Hangi aşamada hangi taktikten faydalanacağınıza kendiniz karar vermelisiniz fakat tüm bu detaylar gerçekten kaliteli bir satışa imza atmanıza yardımcı olacaktır.

Fiyatlandırma

Doğru fiyatlandırma OSM oyuncu satma taktiği konusundaki en önemli detay olarak karşınıza çıkacaktır. Çoğu Online Soccer Manager oyuncusu önerilen fiyatın 2 veya 2.5 katına oyuncularını satmayı deniyor. Eğer hızlıca elden çıkartmak istediğiniz bir oyuncu varsa 1.75 katına satmayı deneyebilirsiniz.

Transfer Listesi

Transfer listenizde az sayıda oyuncu olması hem satış yapma ihtimalinizi azaltır hem pazarda görünürlük konusunda size sorun yaşatır. Gerçekten kaliteli bir satış yapmanın peşindeyseniz tüm transfer listenizin dolu olduğundan emin olmalısınız. Böylece oyuncular sizi ve listenizi keşfedebilir.

Kaşifler

OMS kaşif listesinde sizlerle paylaştığımız eşsiz oyuncuları transfer etmek, henüz başka oyuncuların eline geçmeden onlara sahip olmak satış yapma ihtimalinizi arttıracaktır. Neredeyse her oyuncu kaşif listemizdeki oyunculara erişmek istediği için satışları çok mümkün ve kazançlıdır.

Promosyon Kodları

OSM oyuncu satma taktiğini tam performans ile kullanmak istiyorsanız aylık ve yıllık olarak paylaşılan OSM promosyon kodlarına erişmeyi unutmamalısınız. Promosyon kodları kullanıldığında kendi transferlerinizden daha yüksek kar ve indirim kazanma şansını yakalayabilirsiniz.

OSM Oyuncu Satmanın Önemi

OSM oyuncu satma taktiğini sizlerle paylaşırken aslında oyuncu satmanın ne kadar efektif ve önemli bir mekanik olduğunu da belirtmek istiyoruz. Hiçbir oyuncu satmadan, sadece harcayarak OSM de başarılı olmak çok zorlu olabilir.

Günümüzde Real Madrid ve Man. City gibi takımlar bile alt yapıdan oyuncu çıkartıp satıyorlar sonuçta. OSM oyuncu satmak size para kazandıracak ve takımınızı daha da güçlendirmenize yardımcı olacak en net unsurdur.

Alakalı İçerikler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlginizi Çekebilir