Cuma, Haziran 7, 2024
Ana SayfaSosyal MedyaTap To Reset Your Instagram Password Ne Demek?

Tap To Reset Your Instagram Password Ne Demek?

Tap To Reset Your Instagram Password bu uyarıyı almanızın sebebi güvenlik amacıyla şifrenizi değiştirmeniz gerektiğidir. Bildirimi aldıktan sonra ne yapacaksınız sizin için kısa bir rehber hazırladık.

Tap To Reset Your Instagram Password Ne Demek?

Tap To Reset Your Instagram Password Ne Demek?

Öncelikle olayı kavramamız gerekmektedir. Tap to reset your instagram password ne demek, şifrenizi değiştirmek istediğinizde size atılan mailin içinde bulunan şifre sıfırlama bağlantısıdır. Eğer şifrenizi kendiniz değiştirmek istemiyorsanız ilk olarak bu linke asla tıklayıp işlem yapmayın ve ardından kendiniz instagram üzerinden şifre değişikliğinizi yapın. Çünkü hesabınız birileri tarafından ele geçirilmeye çalışılmaktadır.

Yani anlayacağınız üzere Tap to reset your instagram password, sizin bilginiz dışında olduğu durumlarda kötü amaçlıdır, eğer siz şifre değiştiriyorsanız istediğiniz şekilde tıklayabilirsiniz.

Instagram Şifremi Değiştirmelimiyim?

Eğer bilginiz dışında bu olaylar gelişiyorsa ve hesabınıza hala girebiliyorsanız, aslında bir sorun yoktur. Bu hesap çalma işini yapanlar ellerinde mail listeleriyle herkese bu şekilde mailler göndermektedir. Yine de içinizin rahat etmesi için kendiniz şifrenizi değiştirebilirsiniz. Bu durumda yine aynı şekilde ‘Tap top reset your instagram password’ mailini alacaksınız, dikkat edin yanlış olana tıklamayın.

Başka bir şüpheli durum farkediyorsanız ve sizin haricinizde aktiviteler oluyorsa, şifrenizi direk olarak değiştirin. En yüksek güvenlik önlemi için iki faktörlü doğrulama açmayı unutmayın.

Tap To Reset Instagram Password Anlamı

Tap to reset your instagram password ingilizce bir cümledir ve türkçe ise ‘Şifrenizi sıfırlamak için tıklayın’ olarak karşılık bulur. Bu terimi genellikle şifre sıfırlama işlemlerinde görürüz.

Alakalı İçerikler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlginizi Çekebilir