Pazar, Mart 24, 2024
Ana SayfaDijital PlatformlarHarry Potter Netflixe Geri Gelecek Mi?

Harry Potter Netflixe Geri Gelecek Mi?

HBO’nun haklarını satın almasından sonra 14 ocakta Netflix üzerinden kaldırılan Harry Potter Netflixe geri gelecek mi, sorusunun net bir cevabı olmasa da şimdilik mümkün gözükmemektedir.

Harry Potter Netflixe Geri Gelecek Mi?

Sinema dünyasına son zamanlarda bir çok yeni yapım gelirken bir yandan da HBO gibi yeni dijital platformlar açılmaya devam ediliyor. Netflix Harry Potter serisinden önce de How i meet your mother, The office gibi bir çok yapımın haklarını yenilemeyi tercih etmedi.

Harry Potter Netflixe Geri Gelecek Mi?

Warner Bros’la Harry Potter için yeni bir anlaşma imzalamayan Netflix’e sosyal medyada büyük bir tepki bulunuyor. Daha öncesinde de Friends dizisi için önce kaldırıp, bir süre tekrar eklemişti. Bu klasik Netflix stratejisi oluyor, netflix abonelerinin daha aktif olmasını sağlıyorlar diyebiliriz. Büyük ihtimalle Harry Potter da Netflix üzerinden tekrar yayınlanmaya devam edecektir.

Harry Potter Neden Netflix Yok?

Harry Potter’ın netflix üzerinde yayınlanmama sebebi Warner Bros ile olan yayın hakları sözleşmesini uzatmamasıdır. Umarız kısa sürede tekrar telif haklarını alırlar. Harry Potter hangi platformda yayınlanırsa yayınlansın her zaman izlenecek klasikler arasındadır.

Sizlere Harry Potter netflixe geri gelecek mi sorusunu biraz açarak anlatmaya çalıştım, durumun özeti budur.

Alakalı İçerikler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlginizi Çekebilir