Pazar, Mart 24, 2024
Ana SayfaOyunStardew ValleyStardew Valley Tavuk Besleme Nasıl Yapılır?

Stardew Valley Tavuk Besleme Nasıl Yapılır?

Son zamanların en kaliteli yapımlarından bir tanesi olan Stardew Valley, hayvan besleme, hayvancılık konularında da oldukça iyi işler yaptı. Oyuncular Stardew Valley tavuk besleme nasıl yapılır diye soruyor ve tavuklarını daha iyi beslemek istiyorlar.

Stardew Valley Tavuk Besleme Nasıl Yapılır?

Stardew Valley Tavuk Besleme Nasıl Yapılır

Eğer siz de girişte bahsettiğimiz gibi Stardew Valley tavuk nasıl beslenir diye düşünüyorsanız içeriğimizde aradığınız yanıtı bulacaksınız. Tavukların zayıfladığını, dışarıda yem yemediğini fark eden oyuncular doğal olarak onları beslemek, sağlıklı tutmak istiyorlar. Sizin için yanıtlayalım, Stardew Valley tavuk besleme nasıl yapılır;

  • Tavukların yaşaması için bir kümes oluşturun.
  • Kümesin içerisindeki, resimde işaretli olan, yemliğe saman koyun.
  • Kapıyı kapatın ve tavukların beslenmesini bekleyin.

Yukarıdaki adımları, gereksinimleri karşıladığınızda tavuklarınız yemlikteki samanları yemeye başlayacak ve daha fazla açlık çekmeyecekler. Ancak yemlikteki samanları tazelemeyi, samanlar bittiğinde yenilemeyi unutmamalısınız. Artık Stardew Valley tavuk besleme nasıl yapılır biliyorsunuz, onları aç bırakmayın.

Stardew Valley Tavuk Ne İşe Yarar?

Tavuklarınızı beslemeyi öğrendikten sonra artık istediğiniz kadar tavuk alabilir, doğru oranda saman kullanarak onları büyütebilirsiniz. Peki, bunca tavuğu ne yapacaksınız, hiç düşündünüz mü? Stardew Valley tavuk ne işe yarar birlikte öğrenelim.

  • Satarak para kazanabilirsiniz.
  • Yumurtasını kullanabilirsiniz.
  • Yemek yapabilirsiniz.

Tavukların etlerini ve yumurtalarını kullanarak farklı yemekler yapabilir, daha fazla para kazanabilirsiniz. Mesela Haley’in sevdiği hediyeler arasındaki Pembe Pastayı yapmak için bir tavuk yumurtasına ihtiyacınız olacak. Arkadaşınıza kendi tavuklarınızın yumurtasını sunmak istemez misiniz?

Stardew Valley Tavuk Nasıl Beslenir?

İçeriğimizde de anlattığımız gibi tavuklar kümesteki yemliğin içerisinde saman koyularak beslenebilir. Tavukların açlıktan ölmemesi için kümes, yemlik ve samana ihtiyacınız olacak.

Alakalı İçerikler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlginizi Çekebilir