Cuma, Haziran 7, 2024
Ana SayfaOyunStardew ValleyStardew Valley Penny Ne Sever?

Stardew Valley Penny Ne Sever?

Stardew Valley oyuncuları kasaba halkına hediye vermenin ne kadar önemli olduğunu biliyordur. Stardew Valley Penny ne sever diye soruyorsanız vereceğiniz hediyenin Penny’in hoşuna gitmesini istiyorsunuz demektir. Öyleyse size yardımcı olalım.

Stardew Valley Penny Ne Sever?

Stardew Valley Penny Ne Sever

Stardew Valley oynarken kasabada yaşayan insanların doğum günlerinde onlara hediye vermek hikayeyi ilerletirken bir yandan da NPClerle aranızı daha iyi yapacaktır. İlişkinizin yükselmesi birçok şeyi etkileyecekken oyuncular Panny’e hangi hediyeyi vereceklerini şaşırıyorlar. Stardew Valley Penny ne sever?

İsimKaynakTarif
ElmasMaden
HaşhaşÇiftlik
Haşhaşlı BörekYemekHaşhaş x1
Buğday Uyunu x1
Şeker x1
KavunÇiftlik
Kızıl TavakYemekKırmızı Lahana x1
Turp x1
Kök TabağıYemekMağara Havucu x1
Kış Kökö x1
KumbalığıBalık
Tavuklu Ceviz ÇorbasıYemekHindistan Cevizi x1
Karides x1
Mantar x1
ZümrütMaden
Stardew Valley Penny Ne Sever?

Penny aslında klasik bir kasaba yaşantısına sahiptir ve fazla beklentileri yoktur. Zümrüt ve Elmas bulmak konusunda biraz sizi zorlayacak olsa da diğer tüm yemekleri kolayca elde edebilirsiniz. Stardew Valley Penny sevdiği hediyelerden peş peşe üç kere doğum gününde aldığında sizinle ilişkisi harika olacaktır. Stardew Valley Haley hediyeleri hakkında da benzer bir içerik hazırlamıştık.

Stardew Valley Penny Kimdir?

Stardew Valley Penny ve sevdiği hediyeler hakkında pek çok şey öğrendiniz. Peki, Penny’i yeteri kadar iyi tanıyor musunuz? Sizler için Stardew Valley Penny ne sever sorusuna yanıt verirken bir yandan da Stardew Valley Penny kimdir sorusuna yanıt vermek istiyoruz.

  • İsim: Penny
  • Doğum Günü: Güz 2
  • Annesi: Pam
  • Medeni Durumu: Evli
  • Adres: Karavan
  • En Sevdiği Hediye: Elmas
  • En Sevmediği Hediyeler: Bira, Üzüm, Şarap, Likör türevleri alkollü bitkiler ve içecekler.

İçeriğimizin sonuna gelirken sizlerle Penny karakterini tanıştırmış, ayrıca sevdiği hediyeleri de kulağınıza fısıldamış olduk. Tarih Güz 2’yi gösterdiğinde hiç vakit kaybetmeden tablomuzdaki eşyalardan bir tanesini Penny’e vermelisiniz. İşlerin ne kadar kolay ilerleyeceğini göreceksiniz.

Alakalı İçerikler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlginizi Çekebilir