Pazar, Mart 24, 2024
Ana SayfaSosyal MedyaSnapchatSnapchat Hesabı Nasıl Silinir?

Snapchat Hesabı Nasıl Silinir?

Yılların bitirimediği Snapchat, bazı özelliklerini diğer popüler sosyal ağlara kaptırsada hala günümüzde kullanılmaya devam ediyor. Bazı kullanıcılar birer birer Snapchat hesabı nasıl silinir diye arattıklarından bu rehberimizi sizin için hazırladık.

Snapchat Hesabı Nasıl Silinir?

Snapchat Hesabı Nasıl Silinir?

Snapchat hesap silme işlemi gayet basit adımları takip ederek yapabileceğiniz kolay bir işlemdir. Direk uygulamanın içinden resmi siteye yönlendirse de zorlanıcağınızı sanmıyorum. İşte snapchat hesabı nasıl silinir adımları:

  • Sol üste bulunan profil ikonunuza tıklayınız,
  • Ardından profil sayfasının sağ üstünde ayarlar ikonu göreceksiniz,
  • Ayarlar penceresinin en altına indiğinizde ‘Hesabı Sil’ seçeneğine tıklayın,
  • Sorasında sizi snapchat hesap silme linkine yönlendirecek,
  • Burada tekrardan Snapchat hesabınıza oturum açmanız gerekmekte,
  • Kullanıcı adınızı ve şifrenizi yazıp devam deyin.

Bu adımları tamamladıktan sonra Snapchat hesabınız devre dışı bırakılacak ve hesabınız onaylı bir mail adresine sahipse silme işlemi için tekrardan sizden mailden onaylama linkine gitmenizi isteyecekler.

Snapchat Hesabı Nasıl Silinir?

Snapchat hesap devre dışı kaldıktan 30 gün içinde Snapchat hesabınız kalıcı olarak silinecektir. Bu işlemin bir geri dönüşü bulunmamaktadır. Hesap silme işlemi öncesinde verilerinizi mail aracılığıyla indirebilirsiniz. Oldu ki snapchat silmekten vazgeçtiniz, sizler için bir başka içeriğimiz olan puan arttırmaya bakmayı unutmayın.

Snapchat Silinirse Hesap Silinir Mi?

Snapchat uygulaması silindiğinde yada yeni bir telefona geçmek istediğinizde, snapchat hesabınız silinmez. Snapchat silinirse hesap silinir mi sorusunun cevabı hayır silinmezdir.

Snapchat Hesap Silme Linki

Snapchat hesabınızı silmeniz için illa uygulamanın yüklü olmasına gerek yoktur. Çünkü yukarıdaki yaptığımız adımlara da uygulama içinden linkle gidiyoruz. Direk Snapchat hesabı silme linkine bağlantıya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Alakalı İçerikler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlginizi Çekebilir