Pazar, Mart 24, 2024
Ana SayfaOyunBrawl StarsBrawl Stars Çin Sürümü Nasıl İndirilir?

Brawl Stars Çin Sürümü Nasıl İndirilir?

Sadece Çinli oyuncular değil Türk oyuncular da Brawl Stars Çin sürümü nasıl indirilir diye araştırıyorlar. Çin sürümüne geçtiğinizde faydalanacaklarınızla beraber bu içeriğimizde Brawl Stars çin sürümü indirme konusunda sizlere yardımcı olmaya çalışacağız.

İlginizi Çekebilir: Brawl Stars En İyi Karakterler Sıralaması

Brawl Stars Çin Sürümü Nasıl İndirilir?

Brawl Stars Çin Sürümü Nasıl İndirilir

Oyuncular arasındaki en büyük merakların başında Brawl Stars Çin sürümü nasıl indirilir konusu gelmektedir. Uzun süredir Avrupa, Türkiye sunucularında oynayan Brawl Stars oyuncuları artık yeni bir sunucuda eğlencelerine devam etmek istiyorlar. Dilerseniz daha fazla uzatmadan içeriğimizde ilerleyelim ve Brawl Stars Çin sürümü nasıl indirilir anlatalım.

 • Android
 • iOS

Sizler için iki farklı platformda Brawl Stars Çin sürümü indirme işlemini anlatmaya çalıştık. Sisteminiz hangisi için uygunsa onu tercih etmelisiniz. Çoğu telefonda işe yarayan bu sistem sayesinde artık Çin sunucularında Brawl Stars oynayabileceksiniz. Çin sürümünde Brawl Stars bakımları daha erken biter, daha erken başladığı için. Adımlara geçelim.

Brawl Stars Çin Sürümü İndirme Android

Android kullanıcıları için Brawl Stars Çin sürümü nasıl indirilir sorusunun yanıtı oldukça basittir. Aşağıdaki adımları takip ettiğinizde hiç zorlanmadan Çin sürümüne geçiş yapabilirsiniz. Bu süreçte sizi en çok zorlayacak etmen uygulamanın tamamen Çince olması olacaktır.

 • Çin sürümüne ulaşmak için TapTap adlı uygulamayı yüklemelisiniz.
 • Brawl Stars Çin sürümünü indirin.
 • İndirme işlemi bittikten sonra kurulumu geçmelisiniz.
 • Kurulumda yeşil kutulara tıklayarak ilerleyebilirsiniz.
 • Sözleşmeyi kabul ettikten sonra hesap oluşturup giriş yapın.
 • Yeni ekrandaki yeşil Çince kutuya tıklayın.
 • İşte bu kadar.

Brawl Stars Çin Sürümü İndirme iOS

Ne yazık ki İOS kullanıcıları için pek güzel haberlerimiz yok. Brawl Stars Çin sürümü iOS için uygun değildir. Sadece Android kullanıcıları anlattığımız yöntemleri uygulayarak Çin sürümüne ulaşabilirler. iOS cihazlarda Brawl Stars Çin sunucusuna erişmek istiyorsanız emülatör kullanmayı deneyebilirsiniz.

Brawl Stars Çin Sürümü İndirmek Güvenli Mi?

Kullanıcılar doğal olarak nasıl Çin sürümüne geçileceğini öğrendikten hemen sonra Brawl Stars Çin sürümü indirmek güvenli mi diye de soruyorlar. Aslına bakarsanız bilmediğiniz, dilini anlamayacağınız uygulamaları indirmek pek güvenli değildir. Bu nedenle sizlerle doğrudan link paylaşmak istemedik. Bilgisayarınıza indireceğiniz programların sorumluluğu tamamen size aittir.

Brawl Stars Çin Sürümü Avantajları Nelerdir?

Brawl Stars Çin sürümü nasıl indirilir konusunda aldığınız yanıtlar kadar neden Çin sunucusuna gitmek istediğiniz de önemlidir. Oyuncular neden böyle bir uğraşa kalkışmak zorunda olduklarını öğrenmek istiyorlar. Sizler için bu konuya da değinmek istiyoruz.

 • Yeniliklerden erken faydalanmak,
 • Yeni şampiyonları tanımak,
 • Asyalı arkadaşlar edinmek,
 • Oyunu farklı dilde oynamak,
 • Dil öğrenmek,

Yukarıdaki nedenlerle birçok oyuncu kendi sunucusu yerine Brawl Stars Çin sürümünü tercih ediyor. Eğer sizde getirilerinden memnunsanız daha fazla zaman kaybetmeden Çin sürümüne geçebilirsiniz. Nasılsa artk Brawl Stars Çin sürümü nasıl indirilir biliyorsunuz.

Alakalı İçerikler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlginizi Çekebilir