Pazar, Mart 24, 2024
Ana SayfaOyunPUBG Cinsiyet Değiştirme Nasıl Yapılır?

PUBG Cinsiyet Değiştirme Nasıl Yapılır?

PUBG Mobile cinsiyet değiştirme mekaniği hakkında bilgi almak isteyenler için bu içeriğimizde PUBG cinsiyet değiştirme nasıl yapılır sorusuna yanıt vereceğiz. İçeriğimizi sonuna kadar okuduktan sonra PUBGde cinsiyet nasıl değiştirilir tamamen öğrenmiş olacaksınız.

PUBG Mobile Cinsiyet Değiştirme Var Mı?

PUBG Mobile oyuncuları henüz kayıt aşamasında kendilerine bir cinsiyet seçiyorlar. Liyakat yükseltmek için de cinsiyet önemli olabiliyor. Arada geçen yıllar sonrasında ise bu durumu değiştirmek isteyip PUBG karakteri kız yapma, PUBG karakteri erkek yapma gibi konuları merak ediyorlar.

PUBG Mobile cinsiyet var mı sorusu işte bu nedenle çok önemlidir. Evet, PUBG mobile oyununda cinsiyet değiştirme özelliği vardır. Yani PUBG karakteri kız yapmak mümkündür. Eğer nasıl yapacağınızı biliyorsanız, PUBG Mobile cinsiyet değiştirme nasıl yapılır?

PUBG Cinsiyet Değiştirme Nasıl Yapılır?

PUBG Cinsiyet Değiştirme Nasıl Yapılır

Artık PUBG cinsiyet değiştirme var mı sorusunun yanıtını biliyorsunuz. Bu aşamadan sonra PUBGde cinsiyet nasıl değiştirilir konusunda bilgi almalı ve zaman kaybetmeden işlemlere başlamalısınız. Sizler için yanıtladık, PUBG cinsiyet değiştirme nasıl yapılır?

  • PUBG Mobile’ı başlatın ve hesabınıza girin.
  • Bir oyuna girdiğiniz herhangi bir lobiye dahil olun.
  • Envanterinizi açın.
  • Sol menüde bulunan kutucuklardan “Karakter Değiştir, Görünüm Değiştir” seçeneğine dokunun.
  • Yeni açılacak Görünüm Seçenekleri arasından “Cinsiyet Değiştir” butonuna tıklayın ve işlemleri onaylayın.

Yukarıdaki PUBG Mobile cinsiyet değiştirme adımlarını eksiksiz şekilde uyguladığınızda PUBG karakter cinsiyeti değiştirme işlemini başarmış olacaksınız. PUBG karakter değiştirme ile PUBG cinsiyet değiştirme adımlarını birbiriyle karıştırmamalısınız. Yapılışları çok benzer olsa da…

PUBG Cinsiyet Gizleme Var Mı?

PUBG Mobile cinsiyet değiştirme adımlarını uygulayan insanlar tamamının kendi cinsiyetini veya herhangi bir cinsiyeti diğer oyuncularla paylaşmak istememesi de mümkündür. PUBG cinsiyet gizleme var mı?

Kendi karakterinizin veya doğrudan kendinizin cinsiyetini belirtmek istemiyor olabilirsiniz. Ancak henüz PUBG Mobile cinsiyet gizleme mekaniği aktif değildir. Oyunda böyle bir özellik olmadığı için üzgünüz.

PUBG Cinsiyet Gizleme Gelecek Mi?

Henüz PUBG cinsiyet değiştirme aşamalarında cinsiyetsiz bir karakter açmanın mümkün olmadığını söyledik. Ancak PUBG karakteri kız yapmak, erkek yapmak mümkünse cinsiyetsiz yapmak da mümkün olmalı. Yakın zamanda PUBG cinsiyet gizleme özelliği aktif olacaktır.

PUBG Cinsiyet Değiştirme Ücretsiz Mi?

PUBG Mobile cinsiyet değiştirmek isteyen oyuncular sadece bu işlemlerin nasıl ve nereden yapılacağını merak etmiyorlar. Aynı zamanda PUBG karakter cinsiyeti değiştirme adımlarının ücretini de öğrenmek istiyorlar. Çok şanslısınız ki PUBG karakter cinsiyeti değiştirme tamamen ücretsizdir.

Alakalı İçerikler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlginizi Çekebilir