Pazar, Mart 24, 2024
Ana SayfaOyunPalworld Big Tree Nedir? Dev Ağaç Nedir?

Palworld Big Tree Nedir? Dev Ağaç Nedir?

Palworld enfes şaşırtıcı ögelerle dolu bir açık dünya oyunudur. Henüz yeni bir oyun olduğu için çoğu garip özellik henüz keşfedilmemiştir bile. Palworld Big Tree nedir adlı içeriğimizde oyuncuların yeni keşfettiği devasa ağaç hakkında sizleri bilgilendirmeye çalışacağız.

Palworld Big Tree Nedir? Dev Ağaç Nedir?

Palworld Big Tree Nedir

Oyuncuların Palworld haritasında çok uzun mesafelere gitmeleri bile oldukça zaman aldı. Palworld uçan bineklerin oyuncular tarafından keşfedilmesi, sizlerle paylaştığımız en hızlı Palworld bineklerinin ele geçirilmesi haftalar sürerken artık oyuncular çok uzak mesafelere hızla gidiyor, Palworld Big Tree nedir diye soruyorlar.

Bu keşiflerin birinde ortaya yukarıdaki resimde görebileceğiniz Big Tree ortaya çıktı. Oyuncular başta bu ağacın Palworld yapımcısı olan şirketin diğer oyunu, Elden Ring ile alakalı olduğunu düşündüler. Bazıları Avatar benzetmesi de yaptı ancak hala kesin bir bilgi bilinmiyor. Gizemli devasa ağaç tüm gizemiyle oyunda haritada sabit duruyor.

Palworld Big Tree Nerede?

Palworld Big Tree Nerede

Palworld Big Tree nedir sorusuna aldığınız yanıttan sonra onu resimlerden değil de yakından görmek istiyorsanız bir başka soru daha sormalısınız, Palworld Big Tree nerede? Bu soruya da yanıt vereceğimizden emin olabilirsiniz.

Palworld Big Tree yakınlarında hiçbir ışınlanma noktası bulunmamaktadır. Eğer oraya gitmek istiyorsanız haritanın en kuzey batısına kadar binek kullanmalısınız. Ancak Big Tree’ye yaklaştıkça görünmez bir engelin sizi yavaşlattığını göreceksiniz.

Palworld Dev Ağaça Gidilir Mi?

Gizemli ağacımıza yaklaştıkça yavaşlayacağınızı öğrendiniz ama karşınıza çıkacak tek engel de bu değildir. Tam olarak Palworld Big Tree nedir sorusuna kesin yanıt verememe nedenimiz olan zorluk çok daha farklı. Palworld devasa ağaca gidilemez denebilir.

Tüm yavaşlatmalara rağmen ağaca yaklaşacak olursanız belli bir mesafede kırmızı bir hava duvarı önünüzü kesecektir. Bu engeli geçme şansınız bug kullanmadan imkansızdır ama buglarla geçecek olursanız da denize düşecek ve 5000 hasar alıp öleceksiniz.

Alakalı İçerikler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlginizi Çekebilir