Cuma, Haziran 7, 2024
Ana SayfaOyunMobile Legends Ne Zaman Çıktı?

Mobile Legends Ne Zaman Çıktı?

Mobile Legends oynarken olmasa da Mobile Legends hakkında konuşurken veya yeni başlamayı düşünürken Mobile Legends ne zaman çıktı diye soruyor olabilirsiniz. Sizler için Mobile Legends kaç yıldır hayatımızda sorusuna yanıt vereceğiz.

Mobile Legends Ne Zaman Çıktı?

Mobile Legends Ne Zaman Çıktı

Mobile Legends‘in geniş karakter havuzunda eğlenmeye çalışırken, rekabetçi oyun düzeninde sıralamaya tırmanmaya çalışırken veya sadece oyuna yeni başlamayı planlarken Mobile Legends ne zaman çıktı diye soruyor olabilirsiniz. Mobile Legends 14 Temmuz 2016 tarihinden beri oynanıyor. Mobile Legends sezon ne zaman bitiyor sorusu da o günden beri soruluyor.

Tarihler 14 Temmuz 2016’ü gösterdiğinde henüz Riot Games bile mobil platformlar için bir MOBA hazırlıklarına başlamamıştı. MOBA oyunlarının en çok oynandığı, hype olduğu dönemde ülkemizde oynanmaya başlayan Mobile Legends, 14 Temmuz 2016’dan beri oynanmaya devam ediyor.

Mobile Legends Kaç Yaşında?

Avrupa’nın en çok oynanan mobil MOBA oyunlarının başında gelen Mobile Legends, tam 7 yıldır aktif olarak oynanıyor. 14 Temmuz geldiğinde yani içinde bulunduğumuz yılın yaz aylarında Mobile Legends’in 8 yaşına geleceğini, 8 yıllık olduğunu söyleyebiliriz.

Mobile Legends ne zaman çıktı sorusunun sekizinci kez yanıt değiştireceği dönemde güzel etkinlikler ve oyunculara ödüller dağıtılacağını düşünüyoruz. Eğer Mobile Legends oynamak istiyor, başlamayı düşünüyorsanız gerçekten en doğru zamanlardasınız.

Alakalı İçerikler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlginizi Çekebilir