Pazar, Mart 24, 2024
Ana SayfaOyunElden Ring Rivers of Blood Nerede? Katana Nerede?

Elden Ring Rivers of Blood Nerede? Katana Nerede?

Elden Ring sadece harika dövüş mekanikleri ve benzersiz hikayesiyle değil bazı gizli eşyalarıyla da oyuncuların kalbinde yer etmiştir. Elden Ring Rivers of Blood nerede diye soruyorsanız size yardımcı olacağız. Elden Ring Katana nereden bulunur?

Elden Ring Rivers of Blood Nerede?

Elden Ring Rivers of Blood Nerede?

Elden Ring oynarken karşılaşacağınız harika canavarlar ve korkunç boss dövüşleri vardır. Bunlardan bazılarının size başka yerde bulamayacağınız benzersiz ödüller vereceğini de tahmin ediyorsunuzdur. Eğer Elden Ring Rivers of Blood Katanasına sahip olmak istiyorsanız oyunun sonlarında bulunan “Mountainstops of the Giants” bölgesine yolculuk etmelisiniz.

Bölgeye vardığınızda görevleri takip ederek Repose Kilisesi’ni keşfedeceksiniz. Klisenin etrafında aradığınız Rivers of Blood katanasının sahibi “Blood Hand Okina” adlı canavarla yüzleşmeniz gerekecek. Okina ile olan mücadeleye kazandığınızda hem Elden Ring Rivers of Blood nerede sorusuna yanıt olarak katanayı kazanacak, hem de Okina Maskesine sahip olacaksınız.

Daha önce sizler için Elden Ring Shadow of the Erdtree DLC‘sini de incelemiştik. Eğer başka benzersiz silah ve boss ile karşılaşmak istiyorsanız Elden Ring oyununa eklemeler yapmaya devam ediyor.

Elden Ring Katana Nereden Bulunur?

Elden Ring Rivers of Blood nerede diye merak eden oyuncuların asıl amacının oyundaki en güçlü silahlardan olan Elden Ring katanasını aradığını biliyoruz. Eğer Elden Ring katana nereden bulunur diye soruyorsanız yanıtımı aynı olacaktır, Okina.

Okine adlı canavarın etkisinden kurtulup onu devirdiğinizde Elden Ring silahları arasındaki en güçlülerden bir tanesine erişim hakkı kazanacaksınız. Elden Ring Rivers of Blood katanasıyla karşınıza gelen her düşmanın hakkından geleceğine inanıyoruz. İlk denemede olmasa da…

Alakalı İçerikler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlginizi Çekebilir