Pazar, Mart 24, 2024
Ana SayfaOyunMetin2 Zeka Ne İşe Yarar?

Metin2 Zeka Ne İşe Yarar?

Metin2 oynarken efsunların ne işe yaradığını öğrenmek istiyorsanız bu konuda ciddi araştırmalar yapmalısınız. Metin2 zeka ne işe yarar diye soran oyuncular bu araştırmaya atılmışlar demektir. Eğer ciddi araştırmalar yapmazsanız hatalı bilgiler edinebilirsiniz.

Metin2 Zeka Ne İşe Yarar?

Metin2 Zeka Ne İşe Yarar?

Metin2 oynarken karşılaşabileceğiniz onlarca farklı efsun bulunmaktadır. Ancak bunların çoğu isminden bile anlaşılabilir etkiler bırakırken bazı efsunların ne işe yaradıkları tam olarak belli olmamaktadır. Özellikle statü efsunları ne işe yarar diye sormanıza neden olan en temel efsunlar arasındadır.

Listemizde gördüğümüz çoğu efsun hakkında da zekada olduğu gibi ne işe yarar diye sorulmaktadır. Metin2 zeka ne işe yarar diye soruyorsanız yanıtlayalım. Metin2 zeka efsunu, yeteneklerinizin daha fazla vurmasını ve zekadan güçlenmesini sağlamaktadır.

En basit örnekle normalde %12.4 kritik hasar vurmanızı sağlayacak olan Ejderha Yardımı skilli, zeka efsunuyla beraber %12.9 veya daha fazlası gibi artış gösterecektir. Peki, Metin2 zeka ne işe yarar sorusuna yanıt aramaktan fazlasına hazır mısınız?

Metin2 Zeka Gelen İtemler Nelerdir?

Eğer Metin2 zeka ne işe yarar hakkında öğrendiklerinizden sonra zekanın değerini anladığınızı düşünüyorsanız ilk olarak zeka gelen itemleri öğrenmelisiniz. Bu süreçte karşınıza çok fazla seçenek çıkmayacaktır ama statü dahil zekanız ciddi anlamda artacaktır.

  • Silah
  • Kalkan
  • Silah Kostümü
  • Elmas Simyaları

Yukarıda gördüğünüz itemlere ek olarak kuşak ve tılsım gibi ekstra itemler sayesinde de zekanızı biraz daha arttırabilirsiniz. En fazla 99 olan zekanız tüm bu eklemelerle beraber ortalama 150 civarında olacaktır. Şamanlar ve suralar için büyük şans diyebiliriz.

Metin2 Hangi Karakterler Zeka Kullanır?

Zeka kullanımının özellikle şamanlar için ne kadar önemli olduğundan bahsetmiştik. Yine de diğer bütün Metin2 karakterleri adına bir liste oluşturmamız gerektiğini düşünüyoruz. Metin2 zeka kullanan karakterler aşağıdaki gibidir.

  • Lycan
  • Şaman (Ejderha Gücü, İyileştirme)
  • Sura (Büyülü Silah)

Lycan, Şaman, Sura gibi karakterler oynuyorsanız Zeka efsununa oldukça değer vermeli, Metin2 zeka efsunu ne işe yarar sorusuna doğru yanıt bulduğunuzdan emin olmalısınız. Sizler için güzel bir rehber içerik hazırladığımızı düşünüyoruz.

Alakalı İçerikler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlginizi Çekebilir