Pazar, Mart 24, 2024
Ana SayfaOyunMetin2 Çeviklik Ne İşe Yarar?

Metin2 Çeviklik Ne İşe Yarar?

Metin2 oyuncuları hangi efsunların hangi işe yaradıklarını merak ediyorlar. Özellikle Metin2 çeviklik ne işe yarar diye soruluyor olmasının bazı nedenleri vardır. Oyuncular arasındaki bazı söylentiler çeviklik efsununun bir işe yaramadığını iddia ediyordu.

Metin2 Çeviklik Ne İşe Yarar?

Metin2 Çeviklik Ne İşe Yarar

Çeviklik adından da anlayabileceğiniz gibi bir amaçla Metin2 oyununda kullanılmaktadır. Yani daha seri olmanızı sağlarken aslında size bir hız veya saldırı hızı vermez, saldırılardan kaçınmanızı sağlar. Defansınıza oranlar bazı düşman saldırılarından kaçınmak istiyorsanız çeviklik kullanmalısınız.

Gördüğünüz gibi Metin2 çeviklik ne işe yarar sorusunun yanıtı temelde savunma amaçlıdır. Özellikle yerden ve yakın savaşan karakterler için oldukça kullanışlıdır. Ayrıca çeviklik Metin2 oyununda bulunan ve çeviklik ile hasarı artan bazı yeteneklerin de hasarını arttırmaktadır. Daha önce sizler için Canlılık Efsununu da incelemiştik.

Metin2 Çeviklik Gelen İtemler Nelerdir?

Yeteneklerin güçlenmesini ve kaçınmanızı arttırmanızı sağlayacak olan çeviklik sizin için mantıklı olduysa, Metin2 çeviklik ne işe yarar öğrendikten sonra çeviklik kullanmak istiyorsanız öncelikle Metin2 çeviklik gelen itemleri öğrenmelisiniz.

  • Silah
  • Kalkan
  • Silah Kostümü
  • Safir Simyaları

Gördüğünüz gibi oyunda 4 farklı çeviklik gelebilecek item vardır. Ayrıca yansıtma ve kalkan dönüşümü gibi mekaniklerle de kuşak gibi eşyalardan ekstra çeviklik alabilirsiniz. Ortalama olarak 99 çeviklik statü, 48 çeviklik itemlerden alınabilir.

Metin2 Hangi Karakterler Çeviklik Kullanır?

Metin2 Hangi Karakterler Çeviklik Kullanır

Bazı karakterlerin ve bazı yeteneklerin Metin2 çeviklik ne işe yarar sorusundan çok daha fazla yararlandığını sizlerle paylaşmıştık. Bunca paylaşımı yaptıktan sonra hangi karakterlerin çeviklik kullandığını da sizlerle paylaşmak istiyoruz.

  • Ninja (Yakın Dövüş)
  • Savaşçı (Zihinsel)
  • Şaman (Ejderha Gücü)
  • Sura (Kara Büyü)

Gördüğünüz gibi Metin2 çeviklik efsunu ne işe yarar öğrendikten sonra yukarıda bulunan karakterlere çeviklik kasabilirsiniz. Yeterli çevikliğe ulaştığınızda hasarınızın ne kadar arttığını, ne kadar güçlendiğinizi fark edeceksiniz.

Metin2 Çeviklik Nerede İşe Yarar?

Metin2 çeviklik ne işe yarar, Metin2 çeviklik efsunu ne işe yarar gibi sorulara yanıt verirken aslında Metin2 oyuncularının PvP kadar PvE için de çeviklik efsununu merak ettiklerini biliyoruz. Sizler için farm konusunda çeviklik efsununu inceleyelim.

Özellikle yukarıda bulunan haritalarda ve zindanlarda çeviklik efsununu doğru karakterler ile kullanacak olursanız herkesten bir adım ötede daha güçlü olabilirsiniz. Sizler için haritalara özel efsun gereksinimlerini de paylaşmıştık.

Metin2 Çeviklik Buglu Mu?

Metin2 oyuncuları arasında bazı dedikodular ve inançlar olduğunu da Metin2 çeviklik ne işe yarar adlı içeriğimizin başında sizlerle paylaşmıştık. Bu söylentiler arasında çevikliğin buglu olduğu söylentisi de yer almaktadır. Bu söylenti tabi ki gerçeği yansıtmamaktadır.

Artık Metin2 çeviklik efsunu ne işe yarar biliyorsunuz. Bundan sonra neler yapmanız gerektiğine kendiniz karar vermeli, içeriğimizden sonra nasıl bir farm veya PvP süreci geçireceğinize karar vermelisiniz. Sizler için Metin2 çeviklik efsunu ne işe yarar gibi içerikler üretmeye devam edeceğiz.

Alakalı İçerikler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlginizi Çekebilir