Cuma, Haziran 7, 2024
Ana SayfaOyunMetin2Metin2 Sunucu Birleşimi Ne Zaman?

Metin2 Sunucu Birleşimi Ne Zaman?

Metin2 sunucu birleşimin günler öncesinde yapılması gerekiyordu ancak ertelendi. Peki, Metin2 sunucu birleşimi ne zaman? Sizler için yeni bakım saatini ve sunucu birleşimi tarihini öğrendik. Resmi bilgileri sizlerle paylaşacağız.

Metin2 Sunucu Birleşimi Ne Zaman?

Metin2 Sunucu Birleşimi Ne Zaman

Metin2 sunucularının 17.01.2024 tarihinde birleşeceğini öğrenmiştik. Resmi olarak yapılan açıklamalara rağmen ne yazık ki sunucu birleşimi açıklanan tarihte yapılamamış, erteleme olmuştu. Ertelemenin süresiz olduğu yakında yapılacağı oyun yetkilileri tarafından açıklanmıştı. Yeni bir açıklama geldi, Metin2 sunucu birleşimi saat kaçta?

Kesin olarak açıklama geldi, Metin2 sunucu birleşimi 30 Ocak 2024 Salı günü yapılacak. Petlerinizi, eşyalarınızı ve her türlü taşınacak envanterinizi hazırlasanız iyi edersiniz. Salı günü birleşme saati geldikten sonra artık karakteriniz üzerinde değişikliğe gidemeyeceksiniz. Sahi, Metin2 sunucu birleşimi saat kaçta?

Metin2 Sunucu Birleşimi Saat Kaçta?

Metin2 sunucu birleşimi ne zaman sorusuna verdiğimiz yanıtlardan sonra oyuncular birleşim saatini de merak ediyorlardır diye düşünüyoruz. Sizler için resmi açıklamalarda paylaşılan saati de aktaracağız. Metin2 sunucu birleşimi 30 Ocak 2024 Salı günü saat 11:00’da yapılacaktır.

Saat belirli olsa da yaşanabilecek bazı aksaklıklar olabileceğini unutmamalısınız. Teknik sorunlar nedeniyle birleşim daha geç saatlere ertelenebilir. Eşyalarınızın ve karakterinizin güvenliği için saat 09:00 sonrasında oyuna girmemenizi, 09:00 öncesinde tüm hazırlıklarınızı tamamlamanızı öneriyoruz.

Metin2 Sunucu Birleşimi Kaç Saat Sürer?

Normal şartlar altında Metin2 bakım ne kadar sürer sorusunun yanıtı ortalama olarak bellidir. Ancak sunucu birleşimlerinde bu süre biraz daha ucu açık olmaktadır. Ne kadar sürer sorusuna Metin2 sunucu birleşimi ne zaman sorusuna verdiğimiz yanıt kadar net yanıt vermemiz mümkün değil.

Fakat sizleri eli boş göndermek istemiyoruz. Daha önceki birleşim bakımlarını düşünecek olursak ortalama olarak 2 saat içerisinde birleşim tamamlanmış olacaktır. Saat 13:00 civarında zorlanmadan Metin2 birleşmiş sunucularına dahil olabilirsiniz.

Metin2 Hangi Sunucular Birleşecek?

Aşağıdaki listede görebileceğiniz gibi birleşecek sunucular Ege, Bahar ve Türkiye, Marmara olacaktır. Ege ve Bahar sunucuları Arkadaşlar sunucusuyla birleşirken, Türkiye ve Marmara sunucusu Marmara olarak yoluna devam edecek.

Ege + Bahar = Arkadaşlar
Türkiye + Marmara = Marmara

Metin2 Sunucu Birleşimi Ne Zaman Bitecek?

Metin2 sunucu birleşiminin ortalama iki saat kadar süreceğini tahmin ediyoruz. Ancak çok daha kısa sürmesi de mümkündür. Metin2 sunucu birleşimi ne zaman bitecek sorusunun ucu açıktır.

Etkinlik Takvimlerine Ne Olacak?

Metin2 Ruby etkinlik takvimi gibi takvimlerin birleşme sonrası başına ne geleceğini merak ediyor olabilirsiniz. Birleşen tüm sunucular yeni sunucularının takvimine devam etmektir.

Alakalı İçerikler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlginizi Çekebilir