Pazar, Mart 24, 2024
Ana SayfaOyunMetin2 Kazma Nerden Alınır?

Metin2 Kazma Nerden Alınır?

Metin2 oyuncuları için farm yapmak oldukça önemlidir ancak farm için her zaman canavar kesmeniz gerekmez. Bu içeriğimizde Metin2 kazma nerden alınır sorusuna yanıt verecek, madencilik ile para kasmak isteyen Metin2 oyuncuların yol göstermeye çalışacağız.

Metin2 Kazma Nerden Alınır?

Metin2 Kazma Nerden Alınır

Metin2 oyununda birçok farklı NPC vardır ve neredeyse hepsi farklı haritalarda sabit olarak durmaktadır. Seyyar sayıcı gibi hareket halinde olan bazı NPC’ler olsa da bu konuda korkmamalısınız. Metin2 kazma nerden alınır sorusunun yanıtı olan NPC sabittir. Metin2 kazma nereden alınır sorusunun yanıtı Deokbae olacaktır.

Eğer Metin2’ye başladığınızda ilk görevleri yerine getirmek konusunda istekli olan bir oyuncuysanız size Demirci tarafından verilen görevlerden bir tanesinde Deokbae ile iletişime geçmiş olmalı, ne iş yaptığını öğrenmiş olmalısınız. Ancak tüm bunları unuttuysanız sizin için biraz açıklama yapalım.

Örümcek Zindanı Efsunları ve Sürgün Mağarası Efsunları gibi aramalar yaparak özel zindanlara gitmeye hazırlık yapıyorsanız öncesinden kazma kullanmak işinizi kolaylaştıracaktır. Cevher ekleme işlemleri en ucuz şekilde kazma sayesinde yapılmaktadır.

Metin2 Deokbae Nerede?

Metin2 Deokbae Nerede

Deokbae her krallık için farklı bir lokasyonda bulunmaktadır. Eğer Deokbae’ye en hızlı şekilde ulaşmak istiyorsanız zaman kaybetmeden kendi krallığınızın ikinci köyüne seyahat etmelisiniz. Onu gördüğünüzde oldukça kaslı olduğunu ve elinde de bir balta olduğunu göreceksiniz.

  • Kırmızı Bayrak (Yongan): (582, 561)
  • Mavi Bayrak (Pyungmoo): (515, 322)
  • Sarı Bayrak (Joan): (466, 321)
  • Dongan Bölgesi: (467, 681)

Deokbae klasik bir oduncu olduğu için size başlarda biraz kaba davranabilir ancak ilişkiniz ilerledikçe oldukça iyi niyetli olduğunu anlayacaksınız ve Metin2 kazma nerden alınır sorusuna yanıt bulacaksınız. Deokbae marketinden kazmanızı satın alabilirsiniz, tabi yeterli paranız varsa.

Metin2 Kazma Kaç Yangtır?

Metin2 kazma nereden alınır ve Metin2 Deokbae nerede sorularına yanıt bulduktan sonra geriye bir önemli ayrıntı daha kalıyor demektir, yeterli paranız var mı? Eğer gerekli ücreti ödemezseniz doğru yere gitseniz bile kazma satın alamazsınız.

Deokbae 80.000 Yang karşılığında kazma satmaktadır. Eğer envanterinizde en azından 80.000 Yang varsa Deokbae’den kazmanızı satın alıp en kısa süre içerisinde kullanmaya başlayabilirsiniz.

Metin2 Kazma Kaç Levelde Takılır?

Yeterli paranız olsa bile Metin2 kazma nerden alınır sorusuna yanıt aldıktan sonra kazma kullanmak konusunda sorun yaşayabilirsiniz. Eğer yeterli levelde değilseniz ne yazık ki kazma kullanmanız mümkün değildir. Kazma kullanmak istiyorsanız 30 seviye olmalısınız. Artık Metin2 kazma nereden alınır biliyorsunuz, geriye sadece 80.000 yang biriktirmek ve 30 seviye olmanız kalıyor.

Alakalı İçerikler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlginizi Çekebilir