Pazar, Mart 24, 2024
Ana SayfaAnimeJujutsu Kaisen Tarzı Animeler ve Benzeri Önerileri

Jujutsu Kaisen Tarzı Animeler ve Benzeri Önerileri

Jujutsu Kaisen tarzı animeleri sevenler bildiklerinden çok daha fazla Jujutsu Kaisen benzeri anime önerilerini keşfetmek, izlemek istiyorlar. Eğer siz de benzer şekilde bir arayış içerisindeyseniz öncelikle sizlerle harika anime önerilerimizi paylaşacak, sonrasında da kendi içeriklerinizi bulmanıza yardım edeceğiz.

Jujutsu Kaisen Tarzı Animeler ve Benzeri Önerileri

Jujutsu Kaisen Tarzı Animeler ve Benzeri Önerileri

İçeriğimizin hemen başında da bahsettiğimiz gibi ilk önceliğimiz aradığınız Jujutsu Kaisen tarzı animeler ile sizleri buluşturmak olacak. Benzerliklerini, farklarını ve neden izlemeniz gerektiğini size anlattıktan sonra kendi animelerinizi, Jujutsu Kaisen tarzı animelerinizi nasıl bulacağınızı da aktarmaya çalışacağız. Öyleyse daha fazla uzatmadan aşırı uzun olmayan, sizi yormayacak listemize geçelim. Jujutsu Kaisen tarzı animeler önerilerimizde;

  • Ragna Crimson
  • Sousou no Frieren
  • Zom: 100
  • Dr. Stone

Ayrıca Jujutsu Kaisen Türkçe alt yazılı olarak izlemek istiyorsanız sitemizde tamamen ücretsiz ve Türkçe atlyazılı şekilde bulabilirsiniz. Yeni bölümün henüz taze eklendiğini de eklemek istiyoruz. Umarız yeteri kadar çereziniz vardır.

Ragna Crimson

Jujutsu Kaisen Tarzı Animeler ve Benzeri Önerileri

Ragna Crimson aslında hikaye olarak Jujutsu Kaisen tarzı animelerden ayrılmaktadır ancak içerisine girdiğinizde kategorilerinin ve hikaye anlatımının ne kadar benzediğini fark edeceğinize eminiz. Spoiler vermeden kısa bir özet geçmek gerekirse; Ragna Crimson, ejderhaların hüküm sürdüğü bir dünyada yaşamaktadır ve tek amacı ejderhaların krallığını yıkıp, insanlara dünyayı geri kazandırmaktır.

Sousou no Frieren

Jujutsu Kaisen Tarzı Animeler ve Benzeri Önerileri

Kategoriler olarak Jujutsu Kaisen benzeri anime olarak sıraladığımız Sousou no Frieren aslında bir devam yapımıdır ve herkesin ilgisini çekmektedir. Şeytanın yenilmesiyle beraber yenilmezler grubu dağılır ve herkes kendi yoluna gider. Ancak Frieren hariç neredeyse her yol arkadaşı canından olur. Frieren’e emanet edilen bir çırak (Fern) ve harika bir büyücü (Frieren) ile klasik bir yolculuk hikayesi.

Zom: 100

Jujutsu Kaisen Tarzı Animeler ve Benzeri Önerileri

Belki de şimdi yaptığınız gibi bir gencin internette, televizyonda zombilerle alakalı içerikler okuduğunu, araştırdığını, izlediğini hayal edin. İşte tam böyle bir zamanda karakterimizin dünyasına zombiler basıyor ve izledikleri, öğrendiklerini gerçeğe dökmesi gerekiyor. Jujutsu Kaisen benzeri bir anime ararken Jujutsu Kaisen evreninin dünyanızı ele geçirdiğini hayal edebiliyor musunuz? 

Dr. Stone

Jujutsu Kaisen Tarzı Animeler ve Benzeri Önerileri

Dünyadaki herkes belirsiz bir nedenle, en azından spoiler vermemek için belirsiz, taşa dönüyor. Tabi tüm bu belirsizlikleri ortadan kaldırma potansiyeli olan bir bilim insanı hariç. Hayır, yanlış tahmin ediyorsunuz. Bahsettiğimiz bilim insanı Dr. Stone değil, Dr. Stone’un en yakın arkadaşı. Zamanla Dr. Stone’u hayata döndürecek ve beraber insanlığı heykel olmaktan kurtarmaya çalışacaklar.

Jujutsu Kaisen Benzeri Animeler Nasıl Bulunur?

Sizler için Jujutsu Kaisen benzeri animeler sıralaması yaparken aşırı uzun bir liste yapmaktan, anlamsız benzerlikleri ve benzerliği olmayan animeleri karşınıza çıkarmaktan uzak durduk. Sade ve işinize yarayacak bir liste hazırlamaya çalıştık. Yine de listemiz sizin için yeterli olmadıysa kendi animelerinizi aramaya, bulmaya başlayabilirsiniz. Nasıl mı?

  • Şeytanlar
  • Aksiyon
  • Fantastik
  • Okul
  • Doğaüstü Güçler
  • Shounen

Jujutsu Kaisen yukarıda listelediğimiz kategorilere dahil olan bir animedir. Eğer ilgili kategorilerdeki animeleri izleyecek, konularına dikkat edecek olursanız aradaki benzerlikleri kolaylıkla fark edebilirsiniz. Kategorilerin üzerine tıklayarak Jujutsu Kaisen tarzı animeleri kendi başınıza keşfedebilir ve diğer izleyicilerle de paylaşabilirsiniz.

Alakalı İçerikler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlginizi Çekebilir