Cuma, Haziran 7, 2024
Ana SayfaSosyal MedyaTiktok İsim Değiştirme ve Kullanıcı Adı Değiştirme

Tiktok İsim Değiştirme ve Kullanıcı Adı Değiştirme

TikTok’a kaydolurken, bir profil ismi ve kullanıcı adı belirlemeniz istenir. Uzun süredir TikTok kullanıyorsanız, bunları değiştirmek istemeniz sıra dışı bir durum değildir.Belki ilk başta seçtiğiniz kullanıcı adı, paylaşacağınız içerik türü için artık uygun değildir. Ya da belki daha heyecan verici bir isimle tanınmak istediğinize karar verdiniz.

Tiktok İsim Değiştirme ve Kullanıcı Adı Değiştirme

Tiktok İsim Değiştirme ve Kullanıcı Adı Değiştirme

Her iki senaryoda da tiktok isim değiştirme veya kullanıcı adınızı değiştirmek oldukça basittir. TikTok’ta kullanıcı adı, önünde @ işareti bulunan kullanıcı adı olarak tanımlanır. Aşağıdaki adımları takip ederek tiktok isim değiştirme işlemini yapabilirsiniz:

  • Profil sayfanızı açın, bunun için sağ alt köşedeki Profil simgesine dokunun.
  • Ardından “Profili Düzenle” seçeneğini seçin.
  • Burada “Ad” (profil isim değiştirmek için) veya “Kullanıcı Adı” öğesini seçin.
  • Seçtiğiniz tiktok isminizi veya kullanıcı adınızı yazıp kaydedin,

Tiktok kullanıcı adı değiştirmek isterken bunun benzersiz olması gerektiğini unutmayın. Ayrıca rahatsız olduğunuz hikayelerinizi de silmek isterseniz içeriğimizi okuyabilirsiniz.

Tiktok kullanıcı adı değiştirirken bilmeniz gereken önemli konular vardır. Bunlardan ilki kullanıcı adının sadece 30 günde bir değiştirilebildiğidir. Ayrıca kullanıcı adınız değiştiğinde tiktok url’nizde değişecektir, yani başka yerlere tiktok.com/@eskiisim diye bağlantı bıraktıysanız, bunlar artık işe yaramayacaktır.

Tiktok Nedir?

TikTok, kısa video paylaşımı odaklı bir sosyal medya platformudur. Kullanıcılar, genellikle 15 saniyeden 3 dakikaya kadar değişen sürelerde videolar çekip paylaşabilirler. Bu süre 2024 yılında planlananlara göre 1 saate kadar çıkartılabileceği düşünülüyor.

Alakalı İçerikler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlginizi Çekebilir