Pazar, Mart 24, 2024
Ana SayfaAnimeFour Knights of the Apocalypse 2.Sezon Ne Zaman?

Four Knights of the Apocalypse 2.Sezon Ne Zaman?

The Seven Deadly Sins: Four Knights of the Apocalypse geçtiğimiz günlerde Netflix üzerinde yayınlanmaya başladı. Klasik olarak Japonyada daha erken yayınlanan Kıyametin Dört Şövalyesi Ocak 2024 ile tüm dünyada yayınlandı.

Yedi ölümcül günahın devam niteliğinde 5 sezonu bulunmaktayken bu yeni olan seri Four Knight of the Apocalypse tam 16 yıl sonrasını işliyor. Oldukça merak uyandıran animede yeni kahramanların yolculukları ve özel güçlerine bayılacaksınız.

Devam serisi, orjinal manganın yayınlanmasından bir süre sonra 2022 yılında üzerinde çalışmaya başlanmıştı.  
2021’de Four Knights of the Apocalypse adlı manga, yedinci Next Manga Ödülü’ne aday gösterildi ve En İyi Basılı Manga kategorisinde yer aldı.

Four Knights of the Apocalypse 2.Sezon Ne Zaman?

Four Knights of the apocalypse 2.sezon ne zaman sorusunun yanıtını şuan veremiyoruz ama orjinal animeye baktığımızda aşağı yukarı tahmin edilebilir cevaplar bulabiliriz. Four Knight of the apocalypse 2.sezon büyük ihtimalle 2025-2026 yıllarında vizyona girecektir.

The Seven Deadly Sins: Four Knights of the Apocalypse Ne Zaman Çıktı?

Four Knights of the Apocalypse 2.Sezon Ne Zaman?

Yedi Ölümcül Günah: Kıyametin Dört Şövalyesi, ilk olarak Ekim 2023’te Japonya’da TBS kanalında gösterime girdi. Netflix, animenin yayın haklarını devraldı ve diziyi 31 Ocak 2024’te platformunda yayınladı.

The Seven Deadly Sins: Four Knights of the Apocalypse Konusu Nedir?

The Seven Deadly Sins animesinin devamı olan Four Knights of The Apocalypse konusu:

Britannia’nın en ünlü Kutsal Şövalyeleri olan Yedi Ölümcül Günah’ın dağılmasından yıllar sonra geçen dizi, dünyayı yok edeceği kehanet edilen dört şövalyeden oluşan bir grubun parçası olacağını keşfeden genç bir çocuk olan Percival’in hikayesine odaklanıyor.

Camelot güçleri tarafından hedef alınan Percival, Yedi Günah üyesi Ban’ın oğlu ve Liones şövalyesi olan Lancelot ile birlikte yola çıkar. Görevleri, Dört Şövalye’nin diğer üç üyesini bulmaktır. Lancelot, eski Yedi Ölümcül Günah’ın kutsal Açgözlülük şövalyesi olarak tanınır ve bu macerada önemli bir rol üstlenir.

Baş karakterimiz olan Percival oldukça neşeli bir çocuk olarak karşımıza çıkıyor, ben seriyi tek nefeste bitirdim. Four Knights of the apocalypse 2.sezon ne zaman açıklandığında sizlere de bildireceğim.

Alakalı İçerikler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlginizi Çekebilir