Pazar, Mart 24, 2024
Ana SayfaDijital PlatformlarNetflixDemon Slayer 4.Sezon Ne Zaman?

Demon Slayer 4.Sezon Ne Zaman?

Demon Slayer ilk çıktığı günden beri hayranları, bir sonraki yeni sezon ne zaman çıkacak diye meraklanıyor. Geçen sezon kılıç ustası köyünde geçen Demon slayer 4.sezon ne zaman, cevaplıyoruz.

Demon Slayer 4.Sezon Ne Zaman?

Demon Slayer 4.Sezon Ne Zaman?

Uzun bir bekleyişin ardından yayınlanan fragmanla birlikte, Demon Slayer 4.sezon 2024 ilkbaharında gelmesi bekleniyor. Yeni sezon yayınlanmadan önce 23 şubat 2024 tarihinde ova filmi vizyona girmesi planlanıyor.

Eski bilgilere dayanarak kesin bir şey söylemek gerekirse, Demon Slayer ilk sezon Nisan 2019’da yayınlamıştı. Ekim 2021’de ikinci sezonuyla ekranlara geri dönen animenin 3.sezonu Nisan 2023’dü.

Demon Slayer Konusu Nedir?

Demon Slayer, ailesiyle mutlu mesut bir hayat sürdüren Kamado Tanjiro’nun hikayesini anlatıyor. Beklemedikleri halde aniden bir iblis tarafından ailesi saldırıya uğruyor. Bu saldırının ardından iblise dönüşen kardeşini eski haline döndürmeye çalışan Kamado Tanjiro büyük maceralara atılır.

Demon Slayer 4.sezon ne zaman yazımız yeni bilgiler geldikçe güncellenecektir. Demon slayer 4.sezon çıktı mı diye merak edenler konuyu takip edebilirler.

Demon Slayer Hangi Platformda Yayınlanıyor?

Netflix, Demon Slayer tüm yayın haklarına sahip olan kuruluştur. Ara filmler ve anime netflix üzerinde yayınlanmaya devam etmektedir. Demon slayer 4.sezon netflixte bahar 2024 sezonunda yani nisan gibi yayınlanması bekleniyor.

Alakalı İçerikler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlginizi Çekebilir