Pazar, Mart 24, 2024
Ana SayfaOyunHogwards LegacyHogwarts Legacy Alınır Mı?

Hogwarts Legacy Alınır Mı?

Harry Potter hayranlarının oyun dünyasında en merak ettikleri oyunlardan olan Hogwarts Legacy hakkında bilgilendirici bir içerik hazırladık. Yeni Güncelleme sayesinde Hogwarts Legacy alınır mı, nereden alınır sorularına yanıt bulacak, merakınızı gidereceksiniz.

Hogwarts Legacy Alınır Mı?

Hogwarts Legacy Alınır Mı

2023 yılında çıkan oyunlar arasında en çok ses getiren ama yılın devamında biraz olsun gölgede kalan Hogwarts Legacy alınır mı diye şüpheleriniz olabilir. Fiyatlardaki artışlar nedeniyle oyuncular bir oyunu satın almadan önce satın almanın mantıklı olup olmadığını merak ediyorlar. Bu nedenle sizlere yardımcı olmaya çalışacağız.

Hogwarts Legacy, Harry Potter evrenini mümkün olduğu kadar gerçekçi ve lore’a uygun şekilde yansıtmaya çalışıyor. Açık dünyasında sunduğu özgürlük ve geçmişte geçen hikayesiyle Harry Potter evreni hayranlarını tatmin ediyor. Saydıklarımızdan sonra tahmin edebileceğiniz gibi, bizde Hogwarts Legacy alınabilir.

Hogwarts Legacy alınır mı sorusuna evet aldığınızda göre Hogwarts Legacy serüvenine başlamadan önce seriyi tekrardan izlemek istiyorsanız Harry Potter hangi platformda yayınlanıyor adlı içeriğimizi inceleyebilirsiniz. Hikayeyi doğrudan oyunda görmeyecek olsanız da ortama adapte olmaktan mutluluk duyacaksınız.

Hogwarts Legacy Nereden Alınır?

Hogwarts Legacy oynanır mı sorusuna verdiğimiz yanıt ne kadar evet olsa da bu süreçte maddi sıkıntıların da karşınıza çıkabileceğini, bazı başka seçenekler arasında kalabileceğinizi düşünüyoruz. Ülkemizde en çok kullanılan Steam ve Epic Games arasında bir tercih yapmanız gerekebilir.

Steam özellikle multiplayer oyunlarda çok kullanışlı bir platformken, Epic Games daha ucuz oyun satma politikası ile singleplayer oyunlarda büyük fark yaratıyor. Eğer bütçenizi korumak istiyorsanız Hogwarts Legacy Epic Games üzerinden alabilirsiniz. Fiyatlara da içeriğimizde değinmek istiyoruz.

Hogwarts Legacy Kaç TL?

Steam ve Epic Games kıyaslaması yaparken temel aracımızın fiyatlar olduğunu sizlerle paylaşmıştık. Eğer Steam üzerinden Hogwarts Legacy satın almak istiyorsanız çok ciddi bir ücret ödemeniz gerekebilir. Yaşanan problem Steam’in TL kurundan vaz geçmesi nedeniyle oldu.

Listemizde de görebileceğiniz gibi Hogwarts Legacy kaç TL sorusunun yanıtı platformdan platforma göre ciddi değişiklik göstermektedir. Dolar kuruna bağlı çalışan platformda ücretlendirme oldukça yüksekken Türk Lirasıyla satış yapan Epic Games çok daha ucuza satış yapmaktadır.

Alakalı İçerikler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlginizi Çekebilir