Pazar, Mart 24, 2024
Ana SayfaOyunMetin2 KDP Nerden Düşer? Resimli

Metin2 KDP Nerden Düşer? Resimli

Metin2 oynarken sahip olmak isteyeceğiniz itemlerin başında Kırmızı Demir Pala gelmektedir. Metin2 KDP nerden düşer sorusuna resimli olarak yanıt verirken sizlerle Metin2 KDP düşen yerleri paylaşacak, kolayca Kırmızı Demir Pala düşürmeniz için bazı ipuçları vereceğiz.

Metin2 KDP Nerden Düşer?

Metin2 KDP Nerden Düşer

Kırmızı Demir Pala, düşük seviyelerde bulunabilece neredeyse oyun sonuna kadar size eşlik edebilecek kalitede bir Metin2 itemidir. Böylesine harika bir itemi savaşçılar için anlamlı klan konulara sonra değineceğiz. Peki, Metin2 KDP nerden düşer? Gelin, birlikte KDP düşürme yerlerini daha yakından tanıyalım ve farmımızı yapalım.

 • İmha
 • Seungryong Vadisi

Yukarıdaki görmüş olduğunuz haritada işaretli bölgeler Metin2 KDP nerden düşer sorusuna verilebilecek en iyi yanıtlardır. Seungryong Vadisi’nde işaretlediğimiz bölgelere giderek kolayca Kırmızı Demir Pala çıkartabilirsiniz. Artık Metin2 KDP düşen yerleri, Metin2 KDP nerden düşer biliyorsunuz, peki hangi slotları kesmeniz gerekiyor?

Metin2 Kırmızı Demir Pala Hangi Slotlardan Düşer?

Metin2 Kırmızı Demir Pala Hangi Slotlardan Düşer?

Metin2 KPD düşen yerlere gidip farm yapmaya başlamak sadece çok basit bir başlangıç adımıdır. Eğer gerçekten KDP düşürmek istiyorsanız hangi slotları kesmeniz gerektiğini de biliyor olmalısınız. Metin2 KDP düşen canavarlar aşağıdaki listedeki gibidir.

 • Lanetli Siyah Ayı (İmha)
 • Karanlık Arahan (Seungryong Vadisi)
 • Büyük Arahan (Seungryong Vadisi)
 • Mistik Arahan Reisi (Seungryong Vadisi)
 • Mistik Arahan Savaşçı (Seungryong Vadisi)

Ne yazık ki Metin2 oyununda başka hiçbir şekilde KDP elde edemezsiniz. Bu durumunu lehinize kullanmak istiyorsanız sizler için paylaştığımız Metin2 KPD nerden düşer ve KPD düşen slotlar yanıtlarına göre farm yaparak KDP düşürmeli ve yang kazanmaya odaklanmalısınız.

Metin2 KDP Kaç Levelde Düşer?

Metin2 KDP Kaç Levelde Düşer?

Bildiğiniz gibi Metin2 oynarken sadece Metin2 KPD nerden düşer bilmeniz yeterli olmayacaktır. Aynı zamanda KDP düşürmeye uygun bir seviyede olmalısınız. Metin2 drop oranları seviyenizle -10 ve +10 arasında fark yaratmaktadır.

Eğer yüksek oranla KDP düşürmek istiyorsanız KDP düşen slotlarla aranızda -9 seviye fark olmasını sağlamalısınız. Canavarın seviyesi sizden 9 fazla olduğunda en yüksek şansınız olacaktır. Ortalama bir sayı vermek gerekirse 30-35 Levellerde bolca KPD düşürebilirsiniz.

Metin2 KDP Düşürme Yöntemleri

Eğer KDP düşürmek konusunda kesin kararlıysanız bazı adımları oldukça dikkatli atmalısınız. Doğrudan slotları kesmeye gitmek hızlıca KPD düşürmenizi sağlamayacaktır. Sizler için bazı yöntemlerden bahsetmek istiyoruz. Metin2 KDP nerden düşer bilseniz de bazı yöntemlere ihtiyacınız olacak.

 • Etkinlik takvimlerini takip edin ve faydalanın. Ruby Etkinlik Takvimi ve Marmara Etkinlik Takvimini sizlerle paylaşmıştık.
 • Eşya Düşürme Bonusu olan itemler takmaya odaklanın.
 • Seviyenizin uygun olduğundan emin olun.
 • Hırsızın Eldiveni takın.

Yukarıdaki yöntemleri uyguladığınızda en kolay şekilde KDP düşürmeye başlayabilirsiniz. Böylelikle hem para kazanma hem de kendinize uygun bir KDP bulma konusunda ciddi bir adım atmış olacaksınız. Yöntemlerimize güvenmelisiniz.

Metin2 Yüksek Ortalama KDP Düşürme

Daha önce Metin2 Dolunay Kılıcı düşürme konusunda da bahsettiğimiz gibi Metin2 oynarken düşüreceğiniz silahların ortalaması tamamen şans ile alakalıdır. Yani yüksek ortalama KDP düşürmeniz sadece şans ile mümkündür. Ne yazık ki bir değişiklik yapamazsınız.

Metin2 KDP Düşürerek Para Kazanma

Metin2 oynarken sadece KDP düşürerek ciddi miktarda para kazanabileceğinizi biliyor muydunuz? Bolca KDP düşürüp daha sonrasında klan demircisinde bunları +9’a deneyerek, yüksek ortalamalar getirerek bolca para kazanabilirsiniz. Metin2 KDP nerden düşer öğrendiğinize göre bolca düşürün.

Metin2 KDP Neden Bu Kadar Önemli?

Metin2 oyuncuları için ortalama zararı olan her item çok önemlidir çünkü doğrudan hasarınızı arttırır. Savaşçıların çift el olarak kullanabildiği tek item de 75. seviyeye kadar KDP’dir. Hatta çoğu oyuncu KDP’nin Kin Kılıcından bile daha iyi olduğunu iddia etmektedir. Artık Metin2 KDP nerden düşer biliyorsunuz.

Alakalı İçerikler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlginizi Çekebilir