Cuma, Haziran 7, 2024
Ana SayfaOyunAmong UsAmong Us İsim Değiştirme Nasıl Yapılır?

Among Us İsim Değiştirme Nasıl Yapılır?

Uzunca bir süre en çok oynanan ve sevilen oyun olarak kalan Among Us hala oyuncuları mest etmeye devam ediyor. Among Us isim değiştirme adlı rehber içeriğimizde eski kullanıcı adınız yerine daha güzel bir isim seçmenize yardımcı olacağız.

Among Us İsim Değiştirme Nasıl Yapılır?

Among Us İsim Değiştirme Nasıl Yapılır

Among Us ilk olarak bilgisayarlarda oynanmaya başlayan ve kendisinden sonra çıkan oyunları etkileyen bir ekip oyunudur. Günümüzde en çok sevilen mobil oyunlardan bir tanesi olurken hala bilgisayarlarımızda da yüklü durmaya devam ediyor. Çıkışının ardından yıllar geçince oyuncular Among Us isim değiştirme nasıl yapılır diye sormaya başladı.

  • Among Us oyununu başlatın.
  • Hemen sağ üstte bulunan Account yani Hesap simgesine dokunun.
  • Karşınıza açılan profil menüsünün yine sağ altındaki Change Name yani isim değiştirme butonuna dokunun.
  • Yeni Among Us kullanıcı adınızı girin ve onaylayın.

Yukarıdaki adımları takip ettiğinizde Among Us kullanıcı adı değiştirme işlemlerini zorlanmadan tamamlamış olacaksınız. İşlemin basitliği sayesinde artık istediğiniz zaman kendi kendinize Among Us nickinizi değiştirmeyi deneyebilirsiniz. Among Us arkadaş ekleme sırasında yeni isminizi unutmasanız iyi edersiniz.

Among Us Kullanıcı Adı Değiştirme Kuralları

Among Us kullanıcı değiştirme işlemleri sırasında sorun yaşamamak için bazı kurallara dikkat etseniz iyi edersiniz. Hatalı kullanıcı adı seçmek sadece sizi boş yere uğraştırmakla kalmaz aynı zamanda cezalandırılmanıza da neden olabilir. Among Us isim değiştirme kuralları;

  • Seçtiğiniz isim bir topluluğu rencide etmemeli,
  • Hakaret ve küfür içermemeli,
  • Irkçı, ayrıştırıcı, küçümseyici, cinsiyetçi olmamalı,
  • Kutsal değerlere saldırmamalı,

Yukarıdaki kurallara uygun bir isim seçtiğinizden eminseniz başınıza kötü bir şey gelmeyeceğinin garantisini verebiliriz. Biraz dikkatli olsanız iyi edersiniz, sizin başkalarına yapacağınız saldırganlıklar ileride sizin de başınıza gelebilir.

Among Us İsim Değiştirmek Ücretsiz Mi?

Among Us isim değiştirme konusunda araştırma yapan oyuncuların büyük bir bölümü bu işlem için ne kadar ve ne harcamak zorunda olduklarını da öğrenmek istiyorlar. Ne mutlu size ki Among Us kullanıcı adı değiştirme tamamen ücretsizdir ve dilediğiniz kadar değiştirebilirsiniz.

Among Us İsimlerinde Türkçe Karakter Kullanılabilir Mi?

Özellikle biz Türk oyuncuların sorması gereken bir diğer soru da Among Us isim değiştirme sırasında Türkçe karakter kullanılması konusudur. Ne yazık ki Among Us isminizi seçerken Türkçe karakterler olan “ş”, “ğ”, “ı” harflerini kullanamazsınız. Doğru harfleri seçtiğinize dikkat etseniz iyi edersiniz.

Alakalı İçerikler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlginizi Çekebilir