Pazar, Mart 24, 2024
Ana SayfaOyunGTA 5 En Hızlı Motor Hangisidir?

GTA 5 En Hızlı Motor Hangisidir?

GTA oynarken yavaş arabalar ve yavaş motorlarla görev yapmanın, haritada gezinmenin ne kadar sıkıcı olduğunu biliyorsunuzdur. Bu içeriğimizde GTA 5 en hızlı motor hangisidir sorusuna yanıt verirken GTA 5 en hızlı motorlarını da sizlerle buluşturacağız.

GTA 5 En Hızlı Motorlar

GTA 5 En Hızlı Motorlar

Temelde bir araba oyunu olarak hayal edilse de günümüze geldiğinde rol yapma ve online aksiyon alma oyunu olarak GTA 5, son zamanların en çok sevilen, oynanan oyunudur. Böylesine büyük bir evrende sadece GTA 5 en hızlı arabalarına dikkat çekmek hata olurdu. Sizler için GTA 5 en hızlı motorları da sıraladık ve fiyat bilgisini de yanına ekledik.

Motor MarkasıMaksimum Hız (mil/saat)Fiyat ($)
Western Deathbike1501.269.000
Pegassi Oppressor1403.524.500
Nagasaki BF40013795.000
Pegassi Bati 80113515.000
Shitzu Hakuchou13482.000
Pegassi Baskıcı Mk II127.753.890.250
Pegassi Ruffian12710.000
GTA 5 En Hızlı Motorlar

Gördüğünüz gibi GTA 5 en hızlı motorsikletleri aslında o kadar da pahalı değil. En hızlı 3. sırada olan motorun sadece 95.000 Dolar ve dördüncü sırada olanın ise 15.000 dolar olduğunu gördüğünüzde şaşıracağınızı tahmin edebiliyoruz. Oldukça düşük ücretlere en hızlı GTA 5 motorlarından bir tanesine sahip olabilirsiniz. Ne duruyorsunuz?

GTA 5 En Hızlı Motor Hangisidir?

GTA 5 En Hızlı Motor Hangisidir?

En hızlı GTA 5 motorları listesine bakarak öğrenebilecek olsanız da net olarak yanıtlamak istiyoruz, GTA 5 en hızlı motor hangisidir? En hızlı GTA 5 motoru Western Deathbike’tır ve saatte 150 mil hıza kadar ulaşabilir. 150 mili kilometre bazında düşünecek olursak 241 km/saat hızla eş değer olduğunu söyleyebiliriz.

GTA 5 en hızlı motor hangisidir sorusunun yanıtı olan motorun da fiyat olarak ciddi anlamda ucuz olduğunu ve alınabilir olduğunu görebilirsiniz. Sadece 1.2m Dolar karşılığında alabileceğiniz en hızlı GTA 5 motoru sayesinde akrobatik hareketler yapabilir ve lüksünüze lüks katabilirsiniz. Bu sayede en iyi GTA 5 motorunu da öğrenmiş oldunuz.

GTA 5 Hangi Motoru Almalıyım?

GTA 5 Hangi Motoru Almalıyım?

En iyi GTA 5 motorunu öğrenmek için birçok kritere ayrı ayrı bakmak gerekiyor. Hız, yol tutuşu, dış görünüş, görevlere olan yardım ve fiyat. Tüm bu kriterler arasından en ideal olanı seçecek olursanız gerçekten GTA 5 en iyi motorunu bulmuş olursunuz.

Eğer bize GTA 5 hangi motoru almalıyım diye soruyorsanız, GTA 5 en hızlı motor hangisidir yanıtı olarak verdiğimiz motorlar arasından Pegassi Oppressor’ü almanızı tavsiye ederiz. Listedeki en pahalı motorlardan birisi olsa da görevlerde yapacağı yardım sayesinde parasını çıkartacaktır.

GTA 5 Hızlı Motorlar Ne İşe Yarar?

En hızlı motorları ve GTA 5 en hızlı motor hangisidir öğrendikten sonra bu motorlarla ne yapacağınıza tabi ki siz karar vereceksiniz. Karar verme aşamasında size yardımcı olabilmek adına bazı motor kolaylıklarını da sizlerle paylaşmak istiyoruz.

  • Heist hazırlıklarını kolayca ve hızlıca yaparsınız,
  • Havalı bir görünümünüz olur,
  • Araçların giremeyeceği yerlerden girersiniz,
  • Arabaya kız atma şansınız olmasa da polislerden kaçma şansınız artık.

Yukarıdaki maddelerden de anlayabileceğiniz gibi GTA 5 en hızlı motor hangisidir konusunda doğru bilgiye ulaşmak oyunun her alanında elinizi kolaylaştıracaktır. Motorlarla online modda savaşmak veya dolaşmak oldukça eğlenceli olacaktır. Artık GTA 5 en iyi motor hangisidir biliyorsunuz.

Alakalı İçerikler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlginizi Çekebilir