Pazar, Mart 24, 2024
Ana SayfaOyunEA FC 24 Griddy Nasıl Yapılır?

EA FC 24 Griddy Nasıl Yapılır?

EA FC 24 oyuncuları gıcık oldukları oyunculara karşı yapmak için EA FC 24 Griddy nasıl yapılır diye soruyorlar. Eğer siz de Griddy yapmak konusunda kesin kararlıysanız bu konuda size yardımcı olacağımızdan emin olabilirsiniz. EA FC 24 Griddy yapmanızı önermesek de…

EA FC 24 Griddy Nasıl Yapılır?

EA FC 24 Griddy Nasıl Yapılır

EA FC 24 terimleri arasında oyuncular arasında üretilenlerden bir tanesi de Griddy mantığıdır. Griddy, karşınıza geldiğinde sizi sinirlendirecek, siz yaparken ise rakibinizin ayarlarıyla oynayacak bir olaydır. Bu içeriğimizde EA FC 24 Griddy nasıl yapılır sorusuna yanıt vererek rakibinizi delirtmenizi sağlamak istiyoruz. EA FC 24 Griddy yöntemleri;

  • Griddy Gol Sevinçleri
  • Griddy Mekanik Kullanımı
  • Griddy Oynanış

Gördüğünüz gibi sizler için EA FC 24 Griddylerini üç farklı başlık altında inceleyeceğiz. Tüm bunların üzerine ayrıca kendi Griddylerinizi de üretebilirsiniz. Mesela karşınıza Beşiktaş forması ile gelen bir rakip olduğunda EA FC 24 Icardi gol sevinci yaparak Griddylemiş olursunuz. Bunu tüm takımlar için farklı sevinçlerle kombolayabilirsiniz.

Griddy Gol Sevinçleri

Griddy Gol Sevinçleri

Eğer EA FC 24 Griddy nasıl yapılır diye sorarken Griddy gol sevincinden bahsediyorsanız bu konuda da size yardımcı olmak istiyoruz. EA FC 24 Griddy gol sevinci R2’ye basılı tutarken RS’yi iki kere yukarı ittirmenizle olacaktır. Bu sayede Griddy gol sevincini yapmış olacaksınız.

Griddy Mekanik Kullanımı

EA FC 24 mekaniklerini kullanarak da griddy yapabilir, rakiplerinizle alay edebilirsiniz. Oyunu uzun süre durdurmak, gol sevinçlerini geçmemek, durduk yere mola isteyip son saniyeye kadar kullanmak, gol attıktan sonra oyunu durdurup rakibin çıkmasını talep etmek EA FC 24 Griddy nasıl yapılır sorusuna yanıt olabilir.

Griddy Oynanış

EA FC 24 Griddy nasıl yapılır diye sorarken aslında tüm oyununuzu rakibi sinir etmek üzerine kurmak istiyor olabilirsiniz. Özellikle öne geçtikten sonra zaman geçirmek, rakibinize alaycı çalımlar atmak griddy yapmak anlamına gelmektedir.

EA FC 24 Griddy Nedir?

EA FC 24 Griddy nasıl yapılır diye araştırmaya koyulan oyuncuların büyük bir bölümü griddynin ne olduğunu biliyordur ancak bu bilgiden eksik kalan EA FC oyuncuları için de ufak bir açıklama yapmamız gerektiğini düşünüyoruz. EA FC 24 Griddy nedir?

EA FC 24 oynarken rakibinizi küçümseyici, moral bozucu, dalga geçmek amacıyla yapılan sevinç ve hareketlere griddy denmektedir. Herhangi bir cezası olmamasına rağmen oyuncular arasında griddy kullanımı saygısızlık olarak değerlendirilmektedir. Griddy yapmamanızı tavsiye ediyoruz.

Alakalı İçerikler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlginizi Çekebilir