Pazar, Mart 24, 2024
Ana SayfaOyunCounter StrikeCS2 Kendini Kickleme Nasıl Yapılır?

CS2 Kendini Kickleme Nasıl Yapılır?

Counter Strike oyuncuları bazı karşılaşmalarda kalmaktan bunalabiliyorlar. Böyle durumlarda kalıyorsanız CS2 kendini kickleme nasıl yapılır adlı içeriğimiz tam da size göre demektir. Dilerseniz kendinizi nasıl kickleyeceğinizi en anlaşılır şekilde anlatalım.

CS2 Kendini Kickleme Var Mı?

CS2 Kendini Kickleme

Oyuncular doğal olarak her şeyden daha önce Counter Strike 2 oyununda kendini kickleme imkanı var mı diye merak içerisine giriyorlar. Sizler için bu konuya da kısaca değinip ana başlığımıza geçelim. CS2 kendini kickleme var mı sorusunun yanıtı evet olacaktır. Evet, CS2 kendinizi kickleyebilirsiniz.

CS2 Kendini Kickleme Nasıl Yapılır?

Artık Counter Strike 2 kendini kickleme var mı yok mu öğrendiniz. Böyle bir imkanınız varsa öncelikle bunu nasıl yapacağınızı öğrenmelisiniz. CS2 kendini kickleme nasıl yapılır anlatacağız. Aşağıdaki maddeleri doğru sırayla uygulayacak olursanız zorlanmadan kickleme işlemini başarıyla tamamlayabilirsiniz.

  • CS2’yi başlatın ve bir karşılaşmaya girin.
  • Kicklenmek istediğinizden emin olun.
  • CS2 konsolu açarak “status” yazın ve enterlayın.
  • Karşınıza sunucunuzdaki tüm oyuncuların nickleri ve ID’leri çıkacaktır.
  • Kendinizi bulun ve isminizin yanındaki numarayı kopyalayın.
  • Tekrar konsola dönün ve “call vote kick” yazıp bir boşluk bırakın.
  • Hemen yanına ID’nizi yazın ve enterlayın.
  • Örnek: call vote kick 777

Konsol açma konusunda sorun yaşıyorsanız maddelerimiz arasındaki bağlantıya tıklayacak konsola nasıl ulaşacağınıza ulaşabilirsiniz. Ekstra bir hata yaşayacak olursanız yorumlar kısmından bizlerle paylaşabiliriz, çözmek için elimizden geleni yapacağımızdan emin olabilirsiniz.

CS2 Kendini Kickleme Kodu Nedir?

Artık CS2 kendinizi kickleyebileceğinizi de biliyorsunuz peki bunu basit bir kodla yapabileceğinizi söylesek ne dersiniz? Büyük bir ihtimalle kodun ne olduğunu sorarsınız, CS2 kendini kickleme kodu nedir? Kodu da sizlerle paylaşacak ve konuyu daha iyi anlamanızı sağlayacağız.

CS2 kendinizi kickleme kodu “call vote kick”tir. Aslında bu kod herhangi bir oyuncuyu oyundan kicklemek için açılacak oylamanın kodudur. Ancak doğrudan oylamada kendinizi seçemediğiniz için sizlerle paylaştığımız kodu kullanmak zorunda kalıyorsunuz, kendinizi kicklemek için.

CS2 Kendimi Kickleyince Ne Olur?

Tüm öğrendiklerinizden sonra CS2 kendimi kickleyince ne olacak diye de merak ediyor olabilirsiniz. Bu konuda söylenecek fazla söz yok, kendinizi oyundan attığınızda normalde bir takım arkadaşınızı attığınızda ne oluyorsa tam olarak o olacaktır.

Önceki İçerik
Sonraki İçerik
Alakalı İçerikler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlginizi Çekebilir