Cuma, Haziran 7, 2024
Ana SayfaOyunClash of ClansClash of Clans isim Değiştirme Nasıl Yapılır?

Clash of Clans isim Değiştirme Nasıl Yapılır?

Online oyunlarla içli dışlı olan oyuncular için isimler, nickler oldukça değerlidir. Clash of Clans isim değiştirme nasıl yapılır diye araştırıyorsanız siz de bu konuda bir değişikliğe gitmek istiyorsunuz demektir. İçinize daha çok sinecek bir isim seçmek için Clash of Clans nick değiştirme rehberimizi incelemelisiniz.

Clash of Clans isim Değiştirme Nasıl Yapılır?

Clash of Clans isim Değiştirme

2 Ağustos 2012 yılından itibaren telefonlarımızda kendisine yer bulan, strateji ve yönetme oyunlarını seven oyuncuların sevgisini kazanan Clash of Clans hala oyuncu kitlesini koruyor. Oyuncular Clash of Clans oynamaktan vaz geçmemiş olsalar bile uzun yıllar önce seçtikleri nicknamelerini değiştirmek isteyebiliyorlar. Clash of Clans isim değiştirme nasıl yapılır?

  • Clash of Clans hesabınıza giriş yapın ve oyunu başlatın.
  • Sağ altta bulunan dişli simgesine dokunarak Ayarları açın.
  • Ayarlarda göreceğiniz “Adı Değiştir” butonuna dokunun.
  • Yeni isminizin uygun olup olmadığını kontrol edin ve onaylayın.

Clash of Clans nick değiştirme işlemi işte bu kadar kolaydır. Oyun içerisinde karşılaşma ihtimaliniz olan yaygın nickler yerine kendinizi en iyi yansıtacak ismi seçtiğinizden emin olmalısınız. Yeni Clash of Clans isminizden memnun kalmazsanız tekrardan aynı adımları uygulayarak başka bir isim kullanmaya başlayabilirsiniz.

Clash of Clans isim Değiştirme Ücretsiz Mi?

Clash of Clans oyuncuları için isimler oldukça değerlidir. Rakiplerine mesaj vermek, kendilerini en iyi şekilde tanıtmak, komik göndermeler yapmak amacıyla her Clash of Clans oyuncusu en iyi nicki seçmeye çalışıyor. Bu süreçte Clash of Clans isim değiştirme özelliğinden faydalanmak isteyen oyuncular soruyorlar, Clash of Clans isim değişimi ücretsiz mi?

Evet, Supercell‘in neredeyse her mobil oyununda olduğu gibi Clash of Clans oyununda da isim değişme işlemleri tamamen ücretsiz olarak gerçekleştiriliyor. Ancak ücretsiz Clash of Clans nick değiştirmesi sadece bir defaya mahsustur. Sonraki isim değişimlerinizde taş harcamak zorunda kalacaksınız. İlk değişiminizde uzun uzun düşünseniz iyi edersiniz.

Clash of Clans İsim Değişimi Sınırsız Mı?

Ücret konusunda bilgi alan oyuncular için bir diğer cevapsız soru da Clash of Clans isim değişimi sınırsız mı olacaktır. Evet, Clash of Clans ad değişiminizi sınırsız şekilde gerçekleştirebilirsiniz. İlk değişimden sonraki isim değişimlerinde taş ödemeniz gerektiğini söylemiştik. Yeterli taşınız varsa hiçbir sınıra takılmadan, istediğiniz kadar Clash of Clans isminizi değiştirebilirsiniz.

Clash of Clans İsim Kuralları

Clash of Clans oyuncuları sadece kendi istedikleri için değil bazen de zorunda kaldıkları için isim değiştirmek zorunda kalıyorlar. Eğer Clash of Clans isminiz isim kurallarına aykırı özellikler barındırıyorsa Clash of Clans yetkilileri isminizi kaldıracak ve değiştirmenizi isteyeceklerdir. Bu süreçte bazı kurallara uymanız gerekiyor.

  • Küfür hakaret içermemeli,
  • Argo kısaltmalar içermemeli,
  • Irkçı ve cinsiyetçi, ayrıştırıcı kelimeler olmamalı,
  • Değerlere saygısızlık olmamalı.

Yukarıda sizler için sıraladığımız kurallara uyduğunuzda Clash of Clans isminiz destek ekipleri tarafından kaldırılmayacak, sorunsuz şekilde kullanmaya devam edebileceksiniz. Clash of Clans isim değiştirme işlemleri işte bu kadar kolay. Yeni isminizi bizlerle paylaşmak ister misiniz?

Alakalı İçerikler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlginizi Çekebilir