Pazar, Mart 24, 2024
Ana SayfaOyunCall of Duty Son Oyunu Hangisidir?

Call of Duty Son Oyunu Hangisidir?

Call of Duty hayranları kısa süre aralıklarla çıkan serinin devam oyunları hakkında bilgi edinmek istiyorlar. Bu içeriğimizde Call of Duty son oyunu hangisidir sorusuna yanıt verecek, sizleri son Call of Duty oyunuyla buluşturacağınız. Yeni oyunlar çıkana kadar değerlendirebilirsiniz.

Call of Duty Son Oyunu Hangisidir?

Call of Duty Son Oyunu Hangisidir?

Bildiğiniz gibi Activision bünyesi altında üç farklı firma Call of Duty oyunlarını devam ettirmektedir. Özellikle Modern Warfare serisi sadece üç senede bir yayınlanıyor olmasına rağmen yakın zamanda bir yeni oyunu daha yayınlandı. Yani evet, Call of Duty son oyunu hangisidir diyorsanız bir Modern Warfare oyunu yanıtımız olacaktır.

Call of Duty son oyunu, Call of Duty: Modern Warfare III olacaktır. 10 Kasım 2023 tarihinde yayınlanan Call of Duty: Modern Warfare III oyuncular tarafından ciddi anlamda eleştirilse de klasik Call of Duty satış rakamlarına ulaştı ve Avtivision tarafından başarılı sayıldı. Artık Call of Duty son oyunu hangisidir biliyorsunuz, peki siz Call of Duty: Modern Warfare III’ü beğendiniz mi?

Call of Duty Serisi Devam Edecek Mi?

Aslında içeriğimizin başında bahsettiğimiz gibi Call of Duty serisi üç farklı koldan yayın hayatına devam etmektedir. Call of Duty benzeri oyunlar içeriğimizde de anlattığımız gibi bu üç farklı ilerleme de günümüzde hala aktifliğini korumaktadır. Sizlerle serinin devam oyunlarını paylaşalım.

  • Modern Warfare
  • Black Ops
  • World at War

Üç koldan devam edecek Call of Duty serisi sadece konsollarda ve masaüstünde değil aynı zamanda mobil cihazlarda da devam edecek gibi görünüyor. Call of Duty Warzone Mobile ne zaman çıkacak adlı içeriğimizde de bahsettiğimiz mobil süreci genele kadar Call of Duty son oyunu hangisidir sorusuna yanıt vermiş olduk.

Alakalı İçerikler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlginizi Çekebilir