Cuma, Haziran 7, 2024
Ana SayfaOyunCall of DutyCall of Duty Warzone Mobile Ne Zaman Çıkacak?

Call of Duty Warzone Mobile Ne Zaman Çıkacak?

İlk olarak 2022 yılında duyurusu Warzone Mobile hala yayınlanmadı. Call of Duty Warzone Mobile ne zaman çıkacak merak ediyorsanız içeriğimizi okumanız yeterli olacaktır. İçeriğimizde ne zaman ve neden sorularınıza yanıt bulacak. Warzone Mobile hakkındaki tüm söylentileri öğreneceksiniz.

Call of Duty Warzone Mobile Ne Zaman Çıkacak?

Call of Duty Warzone Mobile Ne Zaman Çıkacak

Tarihlerimiz 2022’yi gösterdiğinde COD Next konferansında Activision tarafından duyurulan Call of Duty Warzone Mobile hala çıkış yapmadı. Oyuncular doğal olarak Call of Duty Warzone Mobile markasının neden çıkış yapmadığını ve Call of Duty Warzone Mobile ne zaman çıkacak merak ediyorlar. Bu konuda yaptığımız araştırmalar, Activision tarafından gelen resmi açıklamalarla karşınızdayız.

Activision yetkililerin yaptığı resmi açıklamalara göre Call of Duty Warzone Mobile 2024 yılının İlkbahar aylarında tam sürüm olarak yayınlanmış olacak. Daha net konuşmak gerekirse, 2024 İlkbaharda Warzone Mobile oynayabileceksiniz. Türkiye’ye çıkış tarihinde de bir sapma beklemediğimiz Warzone Mobile tüm dünyada aynı anda oynanabilir olacağını açıklamıştı.

Daha önce sizlerle Call of Duty benzer oyunları sizlerle paylaşmıştık. Mobile versiyon çıkana kadar benzer oyunlarda vakit geçirebilirsiniz.

Call of Duty Warzone Mobile Neden Ertelendi?

Artık Call of Duty Warzone Mobile ne zaman çıkacak biliyorsunuz ancak bu soruyu aylar önce sormuş olsaydınız vereceğimiz yanıt çok farklı olurdu. İlk tanıtımında oyunun 2023 sonunda çıkacağının açıklanmasına rağmen hala Warzone Mobile oynayamıyoruz. Gecikmelerin sebebi tabi ki ertelenmeler.

COD Mobile serisi hayranları acaba Call of Duty Warzone Mobile ertelendi mi diye geçirmek zorunda kaldıkları bir dönem yaşadılar. Sürecin sonunda korktuları oldu ve Call of Duty Warzone Mobile teknik nedenlerden dolayı ertelendi. Bu ertelemenin son olduğunu umuyor, 2024 yılının ortasında yepyeni Call of Duty Warzone Mobile içerikleriyle sizleri bilgilendirmek istiyoruz.

Call of Duty Warzone Mobile Oynanır Mı?

Yapımcıların yaptıkları açıklamalar ve oyunun eski oyunlara dönük verdiği mesajlar nedeniyle Call of Duty Warzone Mobile herkes tarafından büyük bir ilgiyle bekleniyor. Yıllardır Call of Duty Warzone Mobile ne zaman çıkacak diye sorulmasının temel nedeni de bazı detaylarda yatıyor.

Şirketin Verdansk ve Rebirt Island haritalarına erişim olacağını söylemesi, Mobile oyuncuların en çok istediği Resurgence Modunun aktif olacağının açıklanması herkesi çok heyecanlandırdı. Bunca heyecan verici detaydan sonra şunu söyleyebiliriz ki, Call of Duty Warzone Mobile kesinlikle oynanır.

Alakalı İçerikler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlginizi Çekebilir