Çarşamba, Mart 27, 2024
Ana SayfaOyunBrawl Stars Yeni Karakter Ne Zaman Gelecek?

Brawl Stars Yeni Karakter Ne Zaman Gelecek?

Brawl Stars oyuncuları için en önemli zamanlar doğal olarak yeni Brawlerların çıkacağı zamanladır. Bu içeriğimizde Brawl Stars yeni karakter ne zaman gelecek sorusuna yanıt verecek, sizler için Brawl Stars yeni karakterlerini incelemeye çalışacağız.

Brawl Stars Yeni Karakter Ne Zaman Gelecek?

Brawl Stars Yeni Karakter Ne Zaman Gelecek

Eğer gerçekten Brawl Stars yeni karakter ne zaman gelecek sorusuna doğru bir yanıt arıyor, tahminlerden öteye gitmek istiyorsanız geçmişte çıkan karakterlere göz atmalısınız. Yakın zamanda çıkmış olan Brawlerlar size yeni karakterin ne zaman geleceğinin yanıtını verecektir.

  • Pearl: 2023
  • Chuck: 2023
  • Hank: 2023
  • Willow: 2023
  • R-T: 2023
  • Yeni Brawler: 2024 başı
  • Yeni Brawler: 2024 başı

Gördüğünüz gibi Brawl Stars yeni Brawler ne zaman gelecek diye sorup durduğumuz tüm yeni karakterler geçmiş sezonlarda kalmış. Bu da demek oluyor ki yeni sezonlarda yeni Brawlerlar çıkacak ve tarihleri de bir önceki yılın, sezonun tarihlerine benzeyecek.

Brawl Stars yeni karakter ne zaman gelecek sorusuna daha net yanıt vermek gerekirse, 2024 yılının başında 2, ortasında 2 ve sonunda 3 farklı brawlerın Brawl Stars‘a ekleneceğini düşünüyoruz. Yeni Brawl Stars yeni karakter çok yakında, haftalar içerisinde karşınızda olacaktır.

Brawl Stars Yeni Karakterin Cinsiyeti Ne Olacak?

Oyuncuların yeni Brawl Stars karakterleri hakkında en çok ilgi duyduğu konuların başında karakterin cinsiyeti gelmektedir. Yeni gelecek Brawlerın cinsiyetini merak ediyorsanız yine geçmişte çıkan Brawlerlara bakmalı, toplamda kadın/erkek dengesine göz atmalısınız.

Brawl Stars En iyi karakterlerde de bahsettiğimiz gibi oyundaki cinsiyet dengesi neredeyse %50 civarındadır. Öyleyse en yakın zamanda gelmiş olan karakterin karşı cinsinde bir karakter bizi bekliyor demektir. Brawl Stars yeni karakteri bizce bir erkek olacak. Yakın zaman sonra da başka bir kadın.

Brawl Stars Yeni Karakter Rolü Ne Olacak?

Brawl Stars Yeni Karakter Rolü Ne Olacak?

Brawl Stars yeni karakter ne zaman gelecek diye sorarken karakterin süperi ve yetenekleri ne kadar ilginizi çekerse çeksin özellikle yeni karakterimizin rolünü öğrenmelisiniz. Son zamanlarda Brawl Starsa gelen yeni karakterler arasında tank, suikastci ve büyücü karakterler olduğunu biliyorsunuzdur.

Öyleyse yeni Brawl Stars karakteri büyük ihtimalle nişancı veya destek rolünde oynanacaktır. Brawl Stars yeni karakter ne zaman gelecek sorusunda yanıt aradığımız yeni Brawl Stars karakterinin hangi haritalarda fark yarattığını öğrenecek sizler için onu Brawl Stars haritalara göre karakterler listemize dahil edeceğiz.

Alakalı İçerikler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlginizi Çekebilir