Pazar, Mart 24, 2024
Ana SayfaOyunGTA 5 Silah Değiştirme Tuşu Hangisidir?

GTA 5 Silah Değiştirme Tuşu Hangisidir?

GTA 5 oynarken konforunuzu arttırmak istiyorsanız bazı kısa yol tuşlarını hafızanıza atmalısınız. Hepsini ezberlemek zor olsa da GTA 5 silah değiştirme tuşu hangisidir sorusuna yanıt vererek sizleri rahatlatmak, silahınızı değiştirmenize yardımcı olmak istiyoruz.

GTA 5 Silah Değiştirme Tuşu Hangisidir?

GTA 5 Silah Değiştirme Tuşu Hangisidir

GTA 5 hem konsollarda hem bilgisayarlarda öylesine büyük bir satış rakamına ulaştı ki, rekorlarının gelecekte sadece GTA 6 çıktığında kırılacağını düşünüyoruz. Eğer siz de bu oyunda zaman geçirmek, eğlenmek, GTA Online aksiyonları içerisinde yer almak istiyorsanız GTA 5 silah değiştirme tuşu hangisidir öğrenmelisiniz.

Sizler için iki farklı platformda GTA 5 silah değiştirme nasıl yapılır aktarmaya çalışacağız. Eğer içeriğimizden tam verim almak istiyorsanız kesinlikle devamını da okumalı ve silahlar arasında geçiş yapmanın inceliklerini eksiksiz olarak öğrenmelisiniz. Silah değiştirme tuşundan sonra GTA 5 siper almayı da öğrenerek işleri bir adım daha ileriye taşıyabilirsiniz.

GTA 5 Silah Değiştirme PC

Bilgisayarınızda GTA 5 oynuyorsanız ve silahlarınızı değiştirmeniz gerekiyorsa tek yapmanız gereken TAB tuşuna basılı tutmaktır. TAB tuşu basılıyken üzerinizde bulunan, sahip olduğunuz silahların tamamını görür ve aralarından dilediğinizi tercih edebilirsiniz.

GTA 5 Silah Değiştirme PS

Eğer bir konsol hatta PS ile GTA 5 evreninde dolaşıyorsanız silahlarınız arası geçiş yapmak için L1 tuşuna basılı tutmanız yeterli olacaktır. Artık daha kolay silah seçebildiğiniz için zorlanmadan çatışmalarda keyif alabileceksiniz.

GTA 5 Aynı Tür Silah Değiştirme Nasıl Yapılır?

Eğer sizin aradığınız sorunun yanıtı doğrudan farklı silahlar arasındaki geçiş değil, aynı tipteki silahlar arasında geçiş yapmaksa bu konuda da size yardımcı olmak istiyoruz. Aynı tip silahlarda GTA 5 değiştirme tuşunu arıyorsanız öncelikle tekrardan TAB tuşuna veya konsoldaysanız L1 tuşuna basılı tutmalısınız.

Sonrasında seçmek istediğiniz silahı mouse veya yön tuşları ile belirleyip devamında scrollu kullanarak silahlar arasındaki geçişi sağlayabilirsiniz. İçeriğimizi okuduktan sonra bir daha istemediğiniz bir silahla GTA 5 oynamak zorunda kalmayacaksınız, artık kontrol tamamen sizde.

Alakalı İçerikler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlginizi Çekebilir