Salı, Mart 26, 2024
Ana SayfaOyunBrawl Stars Kaç Kişi Oynuyor?

Brawl Stars Kaç Kişi Oynuyor?

Brawl Stars oyuncuları için Brawl Stars’ı toplam kaç kişiyle paylaştıkları gerçekten çok önemlidir. Brawl Stars kaç kişi oynuyor sorusuna yanıt verirken konu hakkında merak edebileceğiniz diğer tüm konuları da açıklamaya çalışacağız. Dilerseniz daha fazla uzatmadan Brawl Stars oyuncu sayısına geçelim.

Brawl Stars Kaç Kişi Oynuyor?

Brawl Stars Kaç Kişi Oynuyor?

Brawl Stars ilk defa yayınlandığı günden itibaren milyonlarca oyuncuya ulaşan bir oyundur. Böylesine yüksek oyuncu sayılarına sahip bir oyunu oynarken Brawl Stars kaç kişi oynuyor diye sormadan edemediğinizi tahmin eder gibiyiz. Yukarıdaki grafikte de görebileceğiniz gibi 2024 yılında Brawl Stars günlük ortalama 60.000 kişi tarafından oynanmaktadır.

Günlük ortalama oyuncu sayısına bakacak olursak 2024 yılında yaklaşık 20 milyon tekil oyuncunun Brawl Stars oynadığını söyleyebiliriz. Oyuncu sayısının ne kadar yüksek olduğuna bakacak olursanız Brawl Stars’ın hala oynanabilir ve oyuncular tarafından tercih edilen bir oyun olduğunu görebilirsiniz. Nasılsa artık Brawl Stars kaç kişi oynuyor biliyorsunuz.

Brawl Stars En Az Oynanan Ülkeler Hangileridir?

Brawl Stars kaç kişi oynuyor sorusuna yanıt verdikten sonra benzer konularda sizleri bilgilendirmeye devam etmek istiyoruz. Oyuncular arasında en çok konuşulan konuların başında Brawl Stars en az oynanan ülkeler hangileridir sorusu gelmektedir. Öyleyse sizlerle paylaşalım. Brawl Stars kaç kişi oynuyor, en az hangi ülkede oynanıyor?

  • Kıbrıs
  • Kolombiya
  • İtalya
  • Almanya
  • Şili

Brawl Stars’ın yasaklandığı ülkeler dahil olmak üzere bazı ülkelerde gerçekten diğer ülkelere göre daha az oynandığını söyleyebiliriz. Brawl Stars Kolombiya, Kıbrıs, İtalya, Almanya ve Şili’de diğer ülkelere göre daha az oynanmaktadır. Artık Brawl Stars’ın hangi ülkelerde daha az oynandığını biliyorsunuz. Eğer siz de Brawl Stars ailesine katılmak istiyorsanız Brawl Stars nasıl yüklenir adlı içeriğimizi okuyabilirsiniz.

Brawl Stars En Az Hangi Ülkede Oynanıyor?

Brawl Stars En Az Hangi Ülkede Oynanıyor?

Brawl Stars en az hangi ülkede oynanıyor sorusuna özellikle bir yanıt almak istiyorsanız bu konuda vereceğimiz yanıtın bazı ülkelerde Brawl Stars’ın yasaklanması ile alakalı olduğunu unutmamalısınız. Brawl Stars en az hangi ülkede oynanır diye soruyorsanız yanıtımız Şili olacaktır. Brawl Stars en az hangi ülkede oynanıyor öğrenmek istiyorsanız mobil oyunların sık yasaklandığı ülkelere bakmalısınız.

Resmi kaynaklara göre oyuncuların Şili’de çok daha az sayıda Brawl Stars oynadığını görebiliyoruz. Ancak Brawl Stars en az hangi ülkede oynanıyor sorusunun asıl yanıtı yasaklanan tüm ülkeler olacaktır. Örnek vermek gerekirse Kolombiya gibi ülkelerde Brawl Stars resmi olarak hiç oynanmamaktadır. Artık Brawl Stars en az hangi ülkede oynanıyor biliyorsunuz.

Brawl Stars En Çok Hangi Ülkede Oynanıyor?

Brawl Stars en az hangi ülkede oynanıyor sorusuna yanıt aldıktan sonra bir diğer merakınız da Brawl Stars en çok hangi ülkede oynanıyor olacaktır. Brawl Stars kaç kişi oynuyor adlı içeriğimizde de belirttiğimiz gibi Brawl Star milyonlarca oyuncu tarafından aktif olarak oynanmaktadır.

Brawl Stars oyuncu sayısı hakkında verdiğimiz bilgileri aldığımız resmi açıklamaya bakacak olursak Brawl Stars en çok hangi ülkede oynanıyor sorusunun yanıtı Brezilya olacaktır. Artık Brawl Stars kaç kişi oynuyor, Brawl Stars en çok hangi ülkede oynanıyor biliyorsunuz. Benzer içeriklerde tekrar görüşmek dileğiyle.

Alakalı İçerikler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlginizi Çekebilir