Pazar, Mart 24, 2024
Ana SayfaOyunAsil Vandal Kaç VP? Kaç TL?

Asil Vandal Kaç VP? Kaç TL?

Valorant oyuncuların en çok merak ettiği konuların başında vandal skinleri gelmektedir. Bu içeriğimizde Asil Vandal kaç VP sorusuna sizler için yanıt vereceğiz. Eğer siz de vandal kaplama fiyatlarını merak ediyorsanız çok şanslısınız.

Asil Vandal Kaç VP?

Asil Vandal Kaç VP

Valorant oyuncuları hiçbir ücret ödemek zorunda kalmadan Valorant oynamanın keyfini sürüyorlar. Ücretsiz bir oyun olmasına rağmen oyun içi satışlarla rekor gelir sağlayan Valorant, oyunculara Asil Vandal kaç VP diye sorduruyor. Valorant hayranları bu harika silah kaplamalarını satın almak, kullanmak için can atıyorlar.

Valorant Asil Vandal 2475 VP karşılığında satılmaktadır. Eğer Valorant oynarken bir yandan da Asil Vandal kullanmak istiyorsanız 2475 VP harcamanız gerekecek. İndirim gibi durumlarda bu fiyatta azalma olsa da Asil Vandal’ın net fiyatı daha önce de söylediğimiz gibi tam 2475 VP’dir.

Valorant haritalara göre karakter seçmek oldukça önemlidir ancak bazı dış görünüş sevdalıları haritalara göre kaplama seçimi bile yapabiliyor. Bu nedenle Valorant Asil Vandal fiyatı düşündüğünüzden çok daha fazla araştırılıyor. Neyseki artık Valorant Asil Vandal kaç VP biliyorsunuz.

Asil Vandal Kaç TL?

Valorant Asil Vandal 2475 VP değerindeki fiyatı ile bıçaklar haricindeki en pahalı silah kaplamaları arasında kendisine yer bulmaktadır. Böyle bir kaplamaya sahip olmak istiyorsanız yeteri kadar VP, VP’ler için de TL harcamak zorunda kalacaksınız.

Asil Vandal kaç TL diye merak ediyorsanız bu soruya da yanıt vermeye çalışalım. Asil Vandal 2475 VP karşılığında satılırken, Valorant 2475 VP ne kadar öğrenmelisiniz. Valorant Asil Vandal 500 TL civarına satın alınabilir. Asil Vandal kullanmak için ısrarlıysanız ortalama 500 TL harcamalısınız.

Hangi Vandal Kaplamasını Almalıyım?

Hangi Vandal Kaplamasını Almalıyım

Valorant oynarken en çok kullandığınız silah çoğu oyuncu gibi Vandal ise, doğal olarak Vandal kaplamaları satın almak konusunda isteklisinizdir. Asil Vandal konusunda kesin kararlı değilseniz bazı önerilerde bulunmak istiyoruz.

  • Ruin Vandal
  • Sakura Vandal
  • Gaia’s Vandal
  • Ejder Nefesi Vandal

Yukarıdaki Vandal kaplamaları da neredeyse Asil Vandal fiyatı ile aynı düzeydedir. Bazıları daha ucuz bazıları daha pahalı olmasına rağmen kaliteleri neredeyse aynıdır. Öyleyse karar vermek tamamen size kalıyor, değil mi?

Alakalı İçerikler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlginizi Çekebilir