Pazar, Mart 24, 2024
Ana SayfaOyunValorant Yeni Ajan Ne Zaman Gelecek? Ajan 25

Valorant Yeni Ajan Ne Zaman Gelecek? Ajan 25

Valorant her büyük güncelleme sonrasında yeni ajanlarla oyuncuların karşısına çıkıyor ve Valorant severler bu duruma bayılıyorlar. Valorant yeni ajan ne zaman gelecek diye soruyorsanız bu içeriğimizde doğru yanıtı bulacağınızdan emin olabilirsiniz.

Valorant Yeni Ajan Ne Zaman Gelecek?

Valorant Yeni Ajan Ne Zaman Gelecek?

Valorant yeni ajan ne zaman gelecek sorusu Riot Games’in tüm oyunlarda karşılaştığımız yeni karakterler ile alakalıdır. Yeni karakterlerin tasarımı ve oyuncularla buluşturulması aylar sürdüğü için Valorant hayranları aylarca yeni ve farklı karakterleri bekliyorlar. Valorant yeni ajan 24 Mart 2024 tarihinde gelecek.

Küçük bir güncelleme sonrasında Valorant’a eklenecek olan yeni ajan Valorant haritalara göre karakterler arasında hangi haritada daha güçlü olacak göreceğiz. Sizler için içeriğimizin devamında Valorant yeni ajanının özelliklerine de değinecek, sizleri bilgilendireceğiz.

Valorant Ajan 25 Ne Zaman Gelecek?

Valorant yeni ajan ne zaman gelecek diye soran oyuncular aynı zamanda yeni ajanın lakabı veya sıra numarası ile de benzer bir soru yöneltebiliyorlar. Eğer siz de Valorant ajan 25 ne zaman gelecek diye soruyorsanız bu konuda da sizleri bilgilendirmek istiyoruz. Valorant Ajan 25, 24 Mart 2024 tarihinde gelecek ve oynanabilir olacak.

Valorant Yeni Ajan Özellikleri

Henüz yeni ajanın özellikleri tam olarak duyurulmadı ancak onun hakkında hiçbir şey bilmiyor da değiliz. Sizlerle paylaşabileceklerimizle karşınızdayız. Öncelikle Valorant yeni ajanı kontrolcü olacak. Valorantta aktif olarak 5 kontrolcü bulunmakta, yeni ajan 25 de bu kontrolcüler arasına girecektir.

Görsellerden de anlayabileceğiniz gibi karakterin renkleri pembe ve mor arasında değişecektir ve Valorant yeni ajanı büyük ihtimalle kadın olacaktır. Ajan 25 kod adlı Valorant yeni ajan ne zaman gelecek biliyorsunuz ancak adını hala bilmiyorsanız yardımcı olalım, Smokedancer gibi bir isim muhtemeldir. Kendisi dumanla çok ilişkili.

Alakalı İçerikler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlginizi Çekebilir