Pazar, Mart 24, 2024
Ana SayfaOyunValorant Yağmacı Karambit Kaç VP? Kaç TL?

Valorant Yağmacı Karambit Kaç VP? Kaç TL?

Valorant oyuncuları için kostümler ve bıçaklar çok değerlidir. Bu durumda en değerli olan da bıçak kostümleridir. Valorant yağmacı karambit kaç VP sorusuna yanıt verirken sizlerin kozmetik anlayışınıza hizmet etmek istiyoruz.

Valorant Yağmacı Karambit Kaç VP?

Valorant Yağmacı Karambit Kaç VP?

Valorant kaplamaları genelde bazı yeni Valorant setleri halinde oyuna ekleniyor ve toplu alındığında çok daha ucuza geliyorlar. Ancak oyuncular her zaman setleri almıyor, bireysel olarak bazı kaplamaları tercih ediyorlar. Yağmacı kaplamasının en güzel parçalarından olan yağmacı karambit çok seviliyor ki herkes Valorant yağmacı karambit kaç VP diye soruyor.

Valorant yağmacı karambit 3500 VP karşılığında Valorant mağazasında satışa sunulmaktadır. Eğer yağmacı karambit almak istiyorsanız ödemeniz gereken VP miktarı 3500 olacaktır. Bu sayı gözünüze çok büyük geldiyse biraz daha eski kaplamalara baksanız iyi edersiniz.

Valorant Yağmacı Karambit Kaç TL?

Valorant yağmacı karambiti 3500 VP karşılığında alabileceğinizi Valorant yağmacı karambit kaç VP diye soranlar için belirtmiştik. Benzer şekilde Valorant yağmacı karambit kaç TL diye de araştırıyor olabilirsiniz. 3500 VP karşılığında satılan Yağmacı karambite 683 TL ödemeniz gerekmektedir.

Çünkü Valorant 3500 VP’si neredeyse her kurum ve sitede 683 TL karşılığında satışa sunulmaktadır. Yağmacı karambite sahip olmak sizin için ne kadar pahalı/ucuz bilemiyoruz ancak onu gerçekten çok seviyor olsanız bile maddi imkanlarınızı gereksiz yere zorlamasanız iyi edersiniz.

Alakalı İçerikler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlginizi Çekebilir