Pazar, Mart 24, 2024
Ana SayfaOyunValorant Savaş Bileti Ne Zaman Bitiyor?

Valorant Savaş Bileti Ne Zaman Bitiyor?

Valorant oyuncuları için oyuna ve mağazaya eklenen savaş biletinin ne kadar etkileyici olduğunu biliyorsunuzdur. Valorant savaş bileti ne zaman bitiyor sorusuna yanıt vererek bu etkileyici serüvenin ne zaman sona ereceğini sizlerle paylaşmak istiyoruz.

Valorant Savaş Bileti Ne Zaman Bitiyor?

Valorant Savaş Bileti Ne Zaman Bitiyor?

FPS oyunlarında kullanılan silahların kaplamaları ve kostümleri oyuncular için çok önemlidir. Bu nedenle olacak ki yeni silah kaplamalarına ulaşmanızı sağlayacak Valorant savaş bileti hakkında birçok soruyla karşılaşıyoruz. Öyleyse bu sorular arasından Valorant savaş bileti ne zaman bitiyor sorusuna yanıt verelim.

  • 8. Bölüm 1. Perde Savaş Bileti: 06.03.2024
  • 8. Bölüm 2. Perde Savaş Bileti: 08.05.2024

Merakınızı gidermek ve Valorant savaş bileti ne zaman bitiyor sorusuna en doğru yanıtı verebilmek için geçmiş savaş biletlerinin bitiş tarihlerine göre bir tahminde bulunduk. Eski bilet bitişleri tarihlerini de sizlerle paylaştık. Artık Valorant Battle Pass ne zaman bitecek biliyorsunuz, dostlarınızla paylaşabilirsiniz. Valorant savaş bileti biterken rutin Valorant bakım molası geleceğini unutmamalısınız.

Valorant Yeni Savaş Bileti Ne Zaman Gelecek?

Valorant savaş bileti ne zaman bitecek öğrendikten sonra ilk merak edeceğiniz konulardan bir tanesi de doğal olarak yeni savaş biletinin ne zaman geleceği olacaktır. Sizler için aslında bu soruya da kısmen yanıt vermek istiyoruz. Savaş bileti sona erdikten çok kısa bir süre sonra yeni bilet aktif olacaktır.

Yani ortalama bir süre vermek gerekirse yaklaşık olarak 2-3 gün içerisinde, 10 Mart 2024 civarında yeni savaş biletine kavuşacağınızı söyleyebiliriz. Artık Valorant savaş biletinin bitişi ve yeniden başlaması hakkında birçok değerli bilgiye vakıfsınız. Bilgileri ne amaçla, nasıl kullanacağınız tamamen size kalmış.

Alakalı İçerikler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlginizi Çekebilir