Pazar, Mart 31, 2024
Ana SayfaSosyal MedyaWhatsappTuruncu Whatsapp Nedir?

Turuncu Whatsapp Nedir?

Turuncu Whatsapp genel olarak illegal olarak piyasaya sürülen ve bir çok farklı rengi de bulunabilen yasal olmayan Whatsapp benzeri bir uygulamadır. Diğer renkli whatsappları bir kenara bırakırsak son zamanlarda popüler olan turuncu whatsapp nedir sorusunu cevaplayacağız.

Turuncu Whatsapp Nedir?

Turuncu whatsapp aslında Whatsapp ile bire bir özelliklere sahip olan ve üstüne yeni özellik eklenerek piyasaya 3.şahıslar tarafından sürülen bir uygulamadır. Adında whatsapp olması bunun orjinal bir uygulama olmadığı gerçeğini değiştirmez. Turuncu wp için seçilen renk, genellikle hornet uygulamalarda sohbet amaçlı kullanılır.

Turuncu Whatsapp Nasıl İndirilir?

Turuncu whatsapp nasıl indirilir sorusundan önce bilmeniz gereken şey bu resmi olmayan bir apk’dir. Turuncu whatsapp apk’sini indirip telefonunuza kurduğunuzda hiç bir şeyin garantisi olmayacaktır. Turuncu whatsapp’ı indirirken lütfen indirdiğiniz siteye dikkat ediniz. Herhangi bir sorun hissettiğinizde en güvenli yol telefonu fabrika ayarlarına almanızdır. Yine de bizim tavsiyemiz google play store’da yayınlanmayan hiç bir uygulamayı indirmeyin.

Turuncu Whatsapp Özellikleri Nelerdir?

Turuncu Whatsapp Özellikleri Nelerdir?

Turuncu whatsapp özellikleri bir çok kullanıcıyı cezbetmeye devam ediyor. Bir çok farklı özelliğe sahip olan turuncu wp’nin ekstra özellikleri şu şekildedir:

  • Mesaj iletildi ikonunu kaldırabilirsiniz,
  • Mesaj yazmaya başladığınızda karşı tarafa yazıyor kısmını gizleyebilirsiniz,
  • Farklı özel görünüm temalar indirebilirsiniz,
  • Kullanıcıların online durumlarını kontrol edebilirsiniz,
  • Gizlenen mesajlar için bildirimleri saklı konuma alabilirsiniz,

Gördüğünüz üzere turuncu whatsapp için bir çok güzel özellik bulunmaktadır. Turuncu whatsapp nedir, özellikleri gibi şeyleri öğrendikten sonra daha önce uyardığımız güvenlik kısmına geçebiliriz.

Turuncu Whatsapp Güvenli Mi?

Turuncu Whatsapp da dahil hiç bir 3.şahıs uygulama güvenli değildir. İsteyen istedği kadar turuncu wp güvenilirdir diyebilir ama indirdiğiniz yerde Turuncu wp apk’si yerine telefonunuza bir dünya başka zararlı yazılım yüklemeniz mümkündür. Lütfen turuncu whatsapp indirmeyi düşünürken birden fazla düşününüz.

Alakalı İçerikler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlginizi Çekebilir