Cuma, Haziran 7, 2024
Ana SayfaOyunSimsSims 5 Ne Zaman Çıkacak?

Sims 5 Ne Zaman Çıkacak?

Yaşadığımız dünyayı neredeyse en gerçekçi şekilde oyun dünyasına taşıyan Sims serisinin yeni oyunu çıkmak üzere. Sims 5 rehber içeriğimizi okuduktan sonra Sims 5 ne zaman çıkacak, Sims 5 ücretsiz olacak mı gibi sorulara yanıt verecek. Açıklanan Sims 5 özelliklerine değinmeye çalışacağız.

Sims 5 Ne Zaman Çıkacak?

Sims 5 Ne Zaman Çıkacak

Sims hayranları için Sims 5 hakkındaki en önemli konunun oyunun çıkış tarihi olduğunu tahmin edebiliyoruz. Her türlü duyumdan, haberden önce siz de Sims 5 ne zaman çıkacak sorusuna yanıt arıyorsanız ilk olarak bu soruya yanıt vereceğimiz için oldukça mutlu olacaksınız demektir. Sims 5 ne zaman çıkacak, ne kadar daha beklememiz gerekecek? Project Rene ne zaman çıkacak;

  • Sims 5: Sonbahar 2024 – İlkbahar 2025
  • Sims 4: 2 Eylül 2014
  • Sims 3: 2 Haziran 2009

Sims 5 çıkış tarihi hakkında henüz resmi bir açıklama gelmedi. Yetkililer Sims 5’in hala deneme aşamasında, erken sürümde olduğunu ve çıkış için resmi bir tarih veremediklerini belirtmişlerdi. Serinin eski oyunlarının çıkış tarihlerine ve aldığımız duyumlara göre yanıtlamak gerekirse Sims 5 2024 sonbahar veya 2025 ilkbahar tarihlerinde oyuncularla buluşacaktır.

Sims 5 Hakkında Bilinenler

Sims 5 Hakkında Bilinenler

Sims hayranları için sadece Sims 5 ne zaman çıkacak sorusuna yanıt bulmak da yeterli olmayacaktır. Özellikle yeni bir kod adına sahip olan, Rene kod adıyla yapım aşamasına giren, Sims 5 hakkında oyuncular daha fazlasını öğrenmek istiyorlar. Electronic Arts yeni oyunun adının Project Rene olacağını ve bu adın da yenilik, reform anlamı taşıdığını açıklamıştı.

  • Sim Oluşturma
  • Oynanış Güncelleştirmesi
  • Oyun İçi Satın Alma
  • Platform Geçişleri

Sim Oluşturma

Yeniliklerin başında sim oluşturma ekranı ve özellikleri geldiğini mutlulukla belirtmek istiyoruz. The Sims serisinin alışılageldik sim oluşturma sistemi komple değişiyor ve Project Rene ile birlikte gerçeğe çok daha yakın, çok daha seçenek dolu bir sim oluşturma sistemine kavuşuyoruz.

Oynanış Güncelleştirmesi

Sims 5 ne zaman çıkacak diye sabırsızlanmanıza neden olacak bir diğer gelişme de oynanış sistemlerinde olacak. Sims 5 oynanış güncellemesi sayesinde oyunun çok daha gerçekçi, çok daha sosyal bir ortamda geçeceğini biliyoruz. Sosyallik öylesine artmış durumdaki online sosyalleşme değimi hayatımıza girecek gibi görünüyor.

Oyun İçi Satın Alma

Electronic Arts’ın The Sims serisine ciddi anlamda el atmasıyla beraber yatırımlar katlandı ve tabi ki gelir beklentisi de zirve yaptı. Sims 4’ün ücretsiz olarak yayınlanmasından sonra yapımcılar oyunu ücretsiz yapıp oyun içi satın alma sistemi ekleme konusunda çalışmalar yapıyorlar. Ne dersiniz?

Platform Geçişleri

The Sims serisini PS, xBox ve PC aracılığı ile oynayabiliyorduk. Ancak yeni sistem geliştirmeleri ve oyun motorundaki değişiklik sonucunda artık farklı platformlar arasında kayıtlı oyununuz için geçiş yapabilecek, gerçekten yaşayan bir oyuna sahip olduğunuzu hissedeceksiniz.

Sims 5 Ücretsiz Olacak Mı?

Project Rene ne zaman çıkacak adlı içeriğimizde değinmek istediğimiz bir diğer konu da Project Rene ücretsiz olacak mı sorusudur. Sims 4’ün ücretsiz olarak yayınlanması nedeniyle oyuncular doğal olarak merak içerisindeler, Sims 5 ücretsiz olacak mı?

Electronic Arts henüz bu konuda kesin bir açıklama yapmadı ancak oyun içi satın alım duyumlarından sonra Sims 5’in ücretsiz bir online yaşam simülasyonu olarak yayınlanabileceğine inanıyoruz. Ücretsiz Sims 5 oynamak için siz de sabırsızlanmıyor musunuz?

Alakalı İçerikler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlginizi Çekebilir